Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kellene aggódnom? (Bővebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene aggódnom? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Február 20-án volt egy együttlétem, ahol kiszakadt a gumi, de csak másnap tudtam 72 óráshoz jutni (Escapelle). 26-27-én megjött, de nem ugyanolyan volt a vérzés, amilyen szokott jönni (jóval kevesebb, és kissé az állaga sűrűbb volt). Egyébként a legutolsó ciklus február 13-a körül kezdődött, tehát március 12-e körül meg kellett volna jönnie... De ha ahhoz a másik vérzéshez viszonyítunk, már akkor is, elég régen, de semmi... Nem hatott volna a tabletta? Van okom félni? 17/L

2016. márc. 29. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
En is hasznaltam ezt a tablettat, kisse megzavarja a hormonhaztartast, nekem is megjott napokon belul aztan ahhoz szamitva 29 napra ujra. Es azota rendszeresen menstrualok. Varj egy picit meg, vagy menj el dokihoz!
2016. márc. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni tabletta kicsit megborítja a hormonháztartást, az a 26-27-i vérzés valószínűleg nem rendes menstruáció volt, hanem csak egyfajta pecsételés. Akkor sem kell megijedni, ha kicsit csúszik a menzeszed, azért a 72 órás tabletta bivalyerős cucc, előfordulnak ilyen utóhatások.
2016. márc. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!