Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló recepjét más is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló recepjét más is kiválthatja azon kívül, akinek a nevére szól?

Figyelt kérdés
Nekem felírták, de nem védekezésre és nem is nőgyógyász, hanem más doki. Én viszont nem akarom szedni. Arra gondoltam a receptet eladom valakinek, úgyis sokan félnek elmenni feliratni (nem 15 éveseknek).

2016. júl. 4. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom :/ lehet, hogy nem.

De akkor váltsd ki te és úgy add tovább :D

2016. júl. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A gyerek köptetőjét, anyám inzulinját és a szomszéd Terka néni egy szatyorra való gyógyszerét hoztam el délelőtt a patikából. No para.
2016. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát lehet nem kéne eladnod mert a fogamzásgátló felírása előtt megvizsgál a doki és amit neked felírna azt nem biztos hogy másnak is felírná. de egyébként szerintem simán ki tudná váltani más.
2016. júl. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már nem azért de nem hiába az orvos írja fel.. Ha eladód az bűncselekmény ugyanis honnan tudod hogy akinek oda adtad nem érzékeny valamelyik hatóanyaga....? Másrészt igen kiválthatja másik nem szoktak személyi igazolványt eljárás egy fogamzásgátló kiadásához...
2016. júl. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elkérni
2016. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tehát bőrdoki vagy endodoki írta fel Cypromix/Diane35, ami amúgy én se szednék, egyszer rámsózták, nagyobb bajt csinált mint jót...


Kiválthatja más egyébként, nekem is sokszor Anyukám ment mert én reggel 6tól este 6ig dolgoztam, nem jutottam el és ügyeleten ugye nem intézek ilyet... Annyi hogy alá legyen írva.

Viszont a receptet felesleges eladni, főleg hogy az adatokkal visszaélhetnek, inkább a kiváltott gyógyszert lehet elpasszolni olyannak akiről tudod hogy szedi. Ez se legális út amúgy! Rajtam is maradt gyógyszer, mert előjött a mellékhatás és a barátnőm már rég szedte uezt, ő átvette tőlem a maradék két levelet arányos áron.

2016. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!