Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belara fog. Gátlót szedek fél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belara fog. Gátlót szedek fél éve. Az 5. hónapban megjött, de csak egy napra, másnap már csak barnás folyás volt. Most az utolsó hónapban nem jött meg az egy hetes szünetben, hanem csak már mikor két heti adagot beszedtem a gyógyszerből. Normális ez?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem, de nem tudom mi lehet az oka! Elvileg nem is szabadna megjönnie míg szedem a gyógyszert... Vagy igen? Segítsetek kérlek!
2010. ápr. 19. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
h érted, h nem szabadna megjönnie? jol vagy te? megvonásos vérzés kell, h jelentkezzen. nincs gond, nem vagy terhes, csak csökkent a vérmennyiség, és ez normalis.
2010. ápr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen megvonásos vérzés... De pont azt mondom, hogy nem az 1hetes szünetben jött meg, hanem az 1hetes szünet után beszedtem még 2hét gyógyszert és csak most jött meg. Nem arra céloztam, hogy amíg gyógyszert szedek nem lehet menstruációm.... ÁÁáááá, nem tudom, hogy írjam le! Tehát, hogy míg a szünet van addig kellene megjönnie nem 2 hétre rá, mikor már elkezdtem szedni a következő levél gyógyszert! Remélem érthetően le tudtam írni!
2010. ápr. 19. 15:18
 3/11 anonim ***** válasza:
akkor az köztivérzés. nekem is volt anno. a 4. honapnal, habar én nem belarat szedtem. itt kérdezd meg inkabb www- orvostudakozo. hu Dr. Hamvas Ferenc. ird meg, h mit mondott.
2010. ápr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6hónap fogamzásgátlás mellett az 5.hónapban jött csak meg 1napra?normális vagy?????szerintem menj kórházba ha 4.hónapig nem mensutráltál:=))))
2010. ápr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jajjjjj.... Vagy tényleg én nem tudom normálisan leírni amit szeretnék, vagy csak ti nem értitek. :)

Eddig megvolt normálisan... 5. hónapban csak egy napra jött meg. 6.hónapban nem jött meg az 1hét szünet alatt, csak később, mikor már 2heti gyógyszert beszedtem! Nem tudom máshogy leírni!

2010. ápr. 19. 15:24
 6/11 anonim ***** válasza:
értem, naa.. mondom, köztivérzés. irtal neki?
2010. ápr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Regisztrálok még. De megírom majd mit mondott! Köszi amúgy!
2010. ápr. 19. 15:26
 8/11 A kérdező kommentje:

Ezt írta: "Hát sajnos egyértelműen a Belara."

Most még írtam neki, hogy ezzel arra céloz e, hogy menjek el az orvosmhoz és írassak másik gyógyszert, mert ő nem javasolja a Belarát!

2010. ápr. 19. 18:15
 9/11 A kérdező kommentje:
Nah, azt írta, hogy ilyen és ehhez hasonló okok miatt ő már senkinek nem ír Belarát! Szép.... Milyen kedves orvosom van!
2010. ápr. 19. 19:16
 10/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem csak gyógyszert váltok...
2010. ápr. 19. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!