Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha elviszem a lány tajkártyájá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elviszem a lány tajkártyáját felírják nekem az eseményutánit?

Figyelt kérdés

Sajnos a barátnőm még nem múlt el 18 éves így csak szülővel adják ki. Viszont ezt nem lépném meg, mert az anyja nem tud róla hogy mi csináljuk és sajnos eléggé konzervatív. Tegnap este elszakadt az óvszer. Mindent ugyan úgy csináltam ahogy eddig szoktam, nem volt gond a felhelyezéssel de valahogy még is megtörtént a baj. Egy lány ismerőstől kértem segitséget de sajnos dolgozik hétvégén éjfélig (étterem), így nem tud eljönni. ha esetleg elkérném a taj kártyáját megoldható lenne h az orvos felírja nekem?

Esetleg innen egy 18 év feletti lány/nő nem tudna eljönni velem nőgyógyászhoz korházba/magánkorházba ügyeletre?


Sose történt velem még ilyen mert mindig ügyeltem rá hogy semmi baj ne történhessen és tegnap rbsztm.: /

Köszi előre is a válaszokat.



2016. aug. 27. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Én váltottam már ki barátnőmnek a saját tajkártyámmal, nincs meghatározva hogy csak nőnek írhatják fel.
2016. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem írja fel az orvos szülő nélkül az esemény utánit 18 éves kor alatt? Erről még nem hallottam...
2016. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

100%. ma próbáltam, de azt mondták hogy 18 év alatt csak szülővel. Mondtam hogy írja fel akkor nekem. Azt mondták hogy csak 18 év feletti nőnek tudja felírni és ez magán volt.

esetleg 1. válaszoló, megkérdezhetem hogy hol tetted meg?

2016. aug. 27. 12:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem írják fel :( A barátnőm is akart egyedül felíratni, de nem mert kiskorú és nincs vele szülő.
2016. aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok, ügyeleten írták fel.
2016. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megtudod mondani hogy hol voltatok?
2016. aug. 27. 13:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Szóljon a barátnőd az anyukájának és menjenek el orvoshoz. Előfordul, hogy történik ilyen "baleset", sokkal gázabb, ha nem kap esemény utánit és jön a gyerek...
2016. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!