Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Megszakítással...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Megszakítással kozosolunk 4eve de sose volt gond. Másodiknál gumit használunk de most 3x voltunk egymás után megszakítással, lehet gond?

Figyelt kérdés

2016. nov. 16. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
közösültök, mint valami kib@xott kutyák... pfh..
2016. nov. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koss bele.. Google megszakitasos közösülés írd csak be mindenhol igy írjak...
2016. nov. 16. 12:01
 3/11 anonim ***** válasza:
18%

A google személytelen, a ggoogle szemében ez egy fogalom, de Te saját magadról beszélsz... jajj :(


Én sosem közösültem!


36/f.

2016. nov. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Mi is így szoktuk...
2016. nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Mikor tanulják már meg végre a gyerekek.. a "megszakításos" az NEM fogamzásgátlás..
2016. nov. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem lesz gond! A terhességek nagy része nagyobb problémáktól mentesen zajlik.
2016. nov. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Mi is így csináljuk közel 7éve még gond velünk sem történt:)
2016. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ennyire javaslod, hogy írják be, akkor te miért nem teszed? Pl. egyből tisztában lehetnél vele, hogy baromi sok nő esik így teherbe, ha akarja, ha nem.


Szerinted, évente 33 ezer abortusz, és számtalan nem tervezett gyerek hogy csúszik be? Tabletta mellett?


Nagyon sokan használják ezt a módszert hosszabb-rövidebb ideig sikerrel, de ettől még bármikor lehet belőle terhesség.

És lesz is!


Ez az "én X ideje ezt csinálom, nem estem teherbe" meg vagy igaz, vagy nem.

Én meg 8 hónapig szexeltem a párommal, naponta-kétnaponta, főleg peteérés környékén, és nem lett belőle terhesség. Tehát ha peteérés környékén rendszeresen szexeltek védekezés nélkül, az is teljesen megbízható fogamzásgátló módszer!


Gumira nincs pénz, majd abortuszra lesz. Tablettával nem akarsz ártani a testednek, majd a kaparás jó lesz neki!


Egyébként meg mindenki úgy ba.ssza el az életét (szó szerint), ahogy akarja. Én ha nem akarok gyereket, akkor védekezek, mert én a a saját életemért vagyok felelős.

2016. nov. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szedtem gyógyszert de tuneteim voltak nem bírtam minden mellékhatás elő jott... Es nem vetetnem el semmiképpen sem.
2016. nov. 16. 12:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a barátod/párod is bevállalná a gyereket, akkor nincs gond. De, ha csak egyedül te tartanád be, akkor inkább váltsatok más módszerre, ami nem a szerencsén múlik. Rengeteg gyerek nő fel a mai világban apa nélkül, mert a csaj úgy dönt megtartja és kész. Arra nem gondol a gyereknek milyen apa nélkül felnőni. Sok pasi meg úgy van, hogy más gyerekét nem fogja nevelni, így te is magányosan lehetsz.
2016. nov. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!