Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyit híztatok a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit híztatok a fogamzásgátló tablettától?

Figyelt kérdés

- Hány kg voltatok mielőtt elkezdtétek szedni?

- Mennyi idő után állt meg? (Táplálkozási és sportolási szokásotok változott-e közben?)

- Hány éves korban kezdtétek el?

- Dohányoztatok-e mellette?

- Libidótok csökkent?



2016. dec. 5. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
3 éve szedem. Nem híztam tőle.
2016. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én semennyit nem híztam, egy barátnőm meg egész sokat. Ember- és gyógyszerfüggő.

56-57 kg voltam, ugyanannyi vagyok. Nem változtattam az étkezésen meg a sporton.

22 évesen kezdtem szedni.

Nem dohányzok.

Lisvy tapasztól padlón volt a libidóm, más okok miatt lecseréltem Nuvaringre, most napi 3-4-szer kívánom meg a párom, úgy gondolom ez nem rossz :D

2016. dec. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

20 éves voltam mikor keztem 45 kg-mal

Elkezdtem dolgozni ( gyárban 4 műszakban)

Dohányoztam

A libidómmal aose volt baj

25 évesen hagytam abba a gyógyszert

26 évesen 43 kg-mal kezdtem a terhességet.

2016. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

8éve kezdtem el 17évesen, akkor Diane 35-öt, 4hónap alatt 10kg lement pedig nem fogyóztam, se semmi, 54kg voltam, 44 lettem (155centihez), ez 3évig volt így, libidóhoz nem nyúlt, egy idő után fájt fejem és pecsételtem, ezért Belara-t kaptam, ennél feljött 2kg nőiesen cicire és csípőre, libidóval nem volt gond de hüvelyszárazság és pattanások jöttek ki, előbbi visszavetett azért... Kiderült hogy pajzsmirigy alulműködésem van, azért a szárazság pluszba rátett és a libidót csökkentette, kezeltek, de a tabletta is ludas volt, így kaptam Nuvaringet, 1 éve és ezzel megszűnt minden gond, libidó rendben van, szárazság is elmúlt teljesen, pattik sincsenek, viszont izomtömeget nehezebb mellette gyarapítani, megtartani (pajzsmirigy miatt is) de 46-47 kg vagyok stabilan ha tartom a diétámat, elengedett időszakban 48is vagyok, figyelni kell. A hormonális fogamzáságátló beleszól az anyagcserébe erősen!

Nem dohányzok, doki kikötötte hogy ha mégis akkor más módszert válasszak pl pesszárium, mert nem játék, ellenjavallt.

2016. dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. Nem nem dohányzok. És nem nem csökkent a libidóm. Inkább nőtt.
2016. dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53-54voltam mikor kezdtem most jelenleg 50 vagyok, egeszsegugyi gondok miatt de a szokasost meg mindig tartom. 18 voltam mikor kezdtem, es ugyan ugy kivanom mindig. 21L
2016. dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja es az lemaradt hogy nem dohanyoztam sosem.
2016. dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

-60 kiló voltam mikor elkezdtem szedni, most 70 vagyok (nem a tabi miatt hiztam)

-3 éve szedem, 17 évesen kezdtem

-dohányzom mellette

-libidom inkább nőtt, mintsem csökkent. :)

2016. dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem volt nagy az étvágyam szóval nem hiszem hogy "hozzányúlt". 62 kg voltam stabilan mikor elkezdtem és 2 éve szedem. Most 58 vagyok de kövérebbnek látszom mint 62-vel. Átvariálta a zsíreloszlásomat.

Soha nem dohányozta 18 évesen kezdtem szedni.

2016. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!