Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kb. két és fél hete veszítette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. két és fél hete veszítettem el a szüzességemet. Óvszert használtunk, ami nem szakadt ki, és a párom sem ment el, tehát konkrétan nulla az esélye a terhességnek, de mégis pánikolok. Szerintetek miért? (többi lent! )

Figyelt kérdés

Mindig 2-3 nappal hamarabb szokott megjönni, de most már nemhogy hamarabb, de egy nappal később van, és még mindig semmi, de már 4-5 napja érzek kisebb alhasi görcsöket és hátfájást valamint fejfájást is, de az az elmúlt egy évben szinte a mindennapjaim része volt, mert nem kicsit stresszes időszakot éltem át, aminek még nincs teljesen vége, mert nemsokára érettségizek.

Egyik barátnőm mondta, hogy lehet azért késik, mert "hirtelen" hatás érte a hüvelyemet, és a tágulás késleltetheti. Szerintem azért késik, mert állandóan ezen görcsölök, de egyszerűen nem hagy nyugodni a gondolat. Szerintetek mit tegyek? Tesztet még nem vettem, mert nem volt rá alkalmam, de a biztonság kedvéért tervezem...



2016. dec. 20. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg nem görcsölni. Mindenképpen vegyél egy tesztet, de szerintem meg fog jönni pár napon belül. Ha nem, akkor menj el dokihoz.
2016. dec. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az érettségi is stresszel jár szóval azt nem modom, hogy ne stresszeld magad... Vegyél tesztet és minden kiderül. Mást nem tudsz tenni.


Na és sok sikert az érettségihez ;)

20F

2016. dec. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Első szex "sokként" éri a hormonháztartást. Más gond biztos hogy nincs. De ha megnyugtat, csinálj egy tesztet 😊
2016. dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Szaggass nokedlit. Az megnyugtat és a barátod kedvére is teszel.:D
2016. dec. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első szex nagyban felforgatja a hormonjaidat, ami általában megváltoztatja a menstruációs szokásaidat.
2016. dec. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!