Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vérzés zavarok antibiotikum...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vérzés zavarok antibiotikum miatt?

Figyelt kérdés
Két hónappal ezelőtt nem tartottam 7 napos szünetet . Majd az azutáni hónapban a 7 napos szünetben 2 napig volt pecsételő vérzés majd négy napig volt normalisan. Akkor nem szedtem antibiotikumot. Ebben a hónapban viszont kaptam a foggyökerembe antibiotikumot valamint a hét napos szünet 1 napjától szedek mert torokgyulladásra felírták. Már két napja nem jött meg, pedig rendesen szedtem minden bogyót.Lehet gyógyszert kéne valtanom vagy lehet az antibiotikum? (Neten olvastam h okozhatja) Simyciát szedek.
2017. jan. 22. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum simán bezavarhat a vérzésedbe, akkor is, ha nem szedsz fog.gátló tablettát. Ha pedig szedsz, akkor a védelmét is befolyásolja, remélem ezzel is számolsz! :)
2017. jan. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen azzal tisztában vagyok h utána legalább egy hétig kiegészítő kell. Köszönöm szépen a válaszod! :)
2017. jan. 22. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!