Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló és idegbaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló és idegbaj?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hónapja szedem a Ditinell fogamzásgátlót. Azóta úgy érzem megkergültem, minden idegesít, olyan dolgok is, amik előtte nem is érdekeltek. Néha csak úgy sírógörcsöt kapok, egyik pillanatban boldog vagyok, másikban pedig tiszta depresszió. Ez normális? Mondjátok, hogy nem vagyok egyedül

2017. jan. 24. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Persze, mivel benneteket nőket a hormonrendszeretek irányít, így ha azt még mesterséges úton is felborítjátok, az semmi jóhoz nem vezet ...
2017. jan. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem normális.

Egy mellékhatás. Jó lenne váltani, vagy ha másiknál is kijön, akkor más fog. gátlási módszert alkalmazni.

2017. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A tabletta okozza, viszont mivel a 3.hónapban is tart ezért másik kell, ez mellékhatás ami ha fennáll ilyen sokáig akkor nem jó neked ez a hormonszint amit ez a tabletta létrehoz, nem tud alkalmazni a tiéd ehhez. Más összetétel vagy máshogy ható (antiandrogén, sima, hüvelygyűrű) vagy hormonanyag kell (gyengébb, erősebb), de ha másiknál is kijön akkor valószínű más módszer kell.
2017. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1 hónapja kezdtem Nobabelle-t szedni,azota enis masnak erzem magam. Ingerlékenyebbnek,könnyebben felkapom a vizet. Kitartas!
2017. jan. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Anno én is e miatt váltottam fogamzásgátlót, feszült és ingerlékeny lettem a tablettától. A másiktól nincs ilyen tünetem.
2017. jan. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ennyire számítotok a pasitoknak.

Ennyire érdekli őket, mi van veletek, lényeg, hogy teliélvezhessék a lyukat. Élő maszturbátornak vagytok használva. Kérdés, nektek jó-e ez, bevállalni ennyi nyavalyát a fa$zi kényelméért...

2017. jan. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó én pl. betegség miatt szedem...És nekem pont, hogy kiegyensúlyozta a hangulatingadozásaimat és a borzalmas dühkitöréseim, kiborulásaim is elmúltak. Nagyon sokat számít, hogy Neked megfelelőt szedsz-e vagy sem. Egy jó orvos kell ehhez.
2017. jan. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os válaszolónak üzenem, hogy én magam miatt szedem. Számomra élvezhetetlen a szex gumival, ráadásul régen nagyon megviselt a menstruáció, minden hónapban hánytam és fetrengtem az első napon, nem tudtam dolgozni. Ezt megszüntette a bogyó.
2017. jan. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én 5 hónapja szedem a Lindynette 20 fogamzásgátlót, és szinte mindenre ugrok.. kibírhatatlanul idegbeteg tudok lenni, mintha minden bajt jelentene. És ezt leginkább a páromon töltöm ki, aki szintén nem érti, hogy az elmúlt pár hónapban miért vagyok ennyire feszült, mivel nem vagyok nagy stressznek kitéve. Egyik percben minden jó, aztán totál elborul az agyam, majd egy fél óra múlva mintha mi sem történt volna. Félek, hogy rámegy a párkapcsolatom.
2017. febr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Akkor sztem hagyd abba.... annyit nem ér a qrwa gyógyszer.

(Én is pont ezt szedtem anno, de csak 1 dobozzal. Megfogadtam, soha többet.)

6. voltam.

2017. febr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!