Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Huvelygombara fogamzasgatlo?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huvelygombara fogamzasgatlo?

Figyelt kérdés

2 eve kuzdok huvelygombatol. Kiprobaltam mar sokmindent (huvelykupok, kenocsok, szajon at bevevos tablettak, emellett csak tusolok, fernemut valtottam, hasznaltam grapefruit cseppeket, irrigaltam, nem hasznalok idegen wc-t, hasznaltam intim torlokendot is, hasznaltam intim mosot, aztan letettem) de egyik sem hozta meg a valtozast. Odafigyeltrm, hogy kevesebb feher kenyeret egyek, kevesebb cukrot, de hiaba. Orvosnal is voltam termeszetesen. Arra gondoltam, hogy ha elkezdenek fogamzasgatlot szedni, esetleg nem allitana be a hormonhaztartasom?

Olvastam, hogy az ondo teszi sok esetben a gombat, nem a tabletta.

Ha fogamzasgatlo mellett szexelnenk, ugy hogy nem megy el bennem hatasos lenne?


2017. márc. 5. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet hogy a pároddal oda-vissza fertőzitek egymást?
2017. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont, hogy a fog. gátló egyik mellékhatása, hogy gyakran visszatérő hüvelyi fertőzés, illetve irritáció alakul ki tőle. Mármint akinél előjön ez a mellékhatás.

Én pont ezért hagytam abba a fog. gátlót, mivel állandó irritációval és fertőzéssel küszködtem mellette.

Ami a lényeg, hogy ha fertőzésed van, egyből orvoshoz kell menni és nem nőgyógyászhoz, ők tapasztalatom szerint sajnos nem értenek hozzá, vagy lesz..rják, hanem bőr- és nemi beteg gondozóba. Ott vesznek mintát a hüvelyből, kitenyésztik, illetve azonnal mikroszkóp alatt is meg tudják vizsgálni a mintát, ha megvan a kórokozó fajtája és száma, akkor adnak célzott kezelést, illetve ilyenkor a partnert is kezelni kell. Sőt, neki sem ártana elmenni orvoshoz, mert lehet, hogy a gond nem is veled van, hanem vele és ő fertőz vissza folyton.

2017. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ovszerrel vedekezzunk, mar en is gondoltam ra, emlitettem a haziorvosnak, o elkuldott nogyogyaszhoz, valoszinuleg majd kerem, hogy irjon fel nekunk gyogyszert :) koszonom a valaszokat!
2017. márc. 5. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hugom szintén volt ilyen helyzetben mint te, ő neki a párjának volt valamilyen fertőzése(torok), és úgy alakult ki midnig neki a huvelygomba.
2017. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló pont növeli a hüvelygomba előfordulási esélyét, több okból is.
2017. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, maximálisan ellenzem a fogamzásgátló szedését! Én is szedtem és több mint egy éven keresztül szinte havi szinten jártam a nőgyógyászhoz fertőzések miatt!!!! Nem kívánom senkinek sem, teljesen tönkretett lelkileg az az időszak. :( (És soha nem élvezett el bennem a barátom.) Gomba, baci volt. Aztán tavaly nyáron abbahagytam a szedését! Azóta ősszel jött ki egy nagyon gyengébb tünetegyüttessel a fertőzés, és azóta nem. Szerintem ne szedj ilyesmit!
2017. márc. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!