Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Diane tablettat szedek ket es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diane tablettat szedek ket es fel hete, az elso napon viszont a tablettat kihanytam. Szoval a masodik naptol szedem gyakorlatilag, meg van 4 tabletta. Szexelhetek mar vedekezes nelkul?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta varjam meg az elso levelet amig beszedem, viszont a tajekoztaton nem ez van. Most mi az igazsag? Holnap mar szexelhetunk gumi nelkul?

2017. jún. 16. 08:26
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Még nem, várd meg az 1 hónapot.
2017. jún. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ajj, de marcsak 4 darab van, ennyire szamit?
2017. jún. 16. 08:54
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Miért nem lehet hinni az orvosnak?? Tán az ittenieknek jobban hiszel?! Ám legyen szexelj nyugodtan,aztán ha terhes leszel ,ne gyere ide sírni!! Ostoba!
2017. jún. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Hát így hogy ki maradt nem. Ráadásul az első hónapban kell a kiegészítő védekezés Főleg ha csak most kezdted el.
2017. jún. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Okes, koszonom, tenyleg csak azert kerdeztem mert a tajekoztatora nem ez van irva. Ha elso naptol szedem akkor elso naptol ved, ha nem az elsotol akkor egy het kiegeszito vedekezes kell. Ezert nem ertettem az orvosomat..


Kedves kettes! Szegyelld magad a stilusod miatt, teljesen normalis kerdest tettem fel :)

2017. jún. 16. 10:30
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem normális,mert már kaptál rá választ csak te nem hiszel egy orvosnak!
2017. jún. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Miert, szerinted a gyogyszer tajekoztatojat kik irjak?:D Nem az orvosok, Draga?:D
2017. jún. 16. 11:19
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor higyj csak nekünk,aztén gyere ide sírni,ha terhes leszel, :D :D

Ostoba,naív kislány...

2017. jún. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sunshinedoll ***** válasza:

A gyógyszer tájékoztatóját a gyógyszergyár írja és azért van rajta 1 hónap, mert nem hiányzik nekik, hogy a magukkal nem bíró, aztán meg teherbe eső kiállhatatlan nők jól bepereljék őket :D

De ha ennyire nem bírsz magaddal, akkor szexeljetek, elhiheted, hogy nekünk válaszolóknak aztán kvára mindegy, terhes leszel-e vagy nem.

2017. jún. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

De pont hogy a tajekoztaton nincs rajta hogy egy honap:D

Azon egy het van

2017. jún. 16. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!