Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SÜRGŐS. A fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SÜRGŐS. A fogamzásgátló bevétele után 1,5 órával hasmenésem volt.5 ora elteltével vettem be mégegy szemet. Lehet baj?

Figyelt kérdés
A baratommal péntek este szeretkeztünk. Valószínű került belém sperma. Szombat este háromnegyed 10kor vettem be a fogamzásgátlót, 1,5 óra elteltével 3 elég erős hasmenésem volt gyomorrontás miatt. Utánna elaludtam, mert nem akartam hogyha beveszek mégegy szemet, akkor esetleg azis kijöjjön. Fél 5kor,5 óra elzeltével a hasmenés után vettem be az újabb szemet. Lehetek terhes? Ezután biztonságos a védekezés nélküli szex? És a következő tablettát ugyanugy mint tegnap, háromnegyed 10kor szedjem be ma is?

2017. júl. 9. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem olvastad el azt a ro.adt tájékoztatót ,mielőtt baromságot csinálsz,ha??
2017. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ertelmes valaszt, ne kioktatast
2017. júl. 9. 21:14
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre ez az értelmes válasz már bocsi
2017. júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tessék, egy értelmes válasz:


Nem tudjuk, hogy milyen fogamzásgátlót szedsz, neked viszont ott van a betegtájékoztató, amin nagy valószínűséggel a válasz is rajta van ezzel kapcsolatban, csak venni kellene a fáradtságot és végre elolvasni azt a r..dt betegtájékoztatót.

2017. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#4-es vagyok


Egyébként pedig ha egyáltalán nincs rajta a betegtájékoztatón, akkor erről csak a nőgyógyászod, esetleg patikusod tud bármit is mondani, mert mi hiába mondjuk, hogy "A", könnyen lehet, hogy "B", de az is lehet, hogy "C", mivel még a fogamzásgátló nevét sem voltál hajlandó leírni.

2017. júl. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
elolvastam mar reg, de nincs ra irva hogy ved e...
2017. júl. 10. 14:35
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Édes f..om... Minden fogamzásgátló tabletta dobozában van egy betegtájéloztató,amiben részletes leírás van,hogy hogyan kell szedni a gyógyszert!Ha ilyen egyszerű dolgot nem tudsz értelmezni,akkor szeretkezned sem kellene! Hasmenés után nem fogamzásgátló tablettát kell beszedni,hanem széntablettát! Inkább húzzatok gumit,és ne szaporodjatok...
2017. júl. 11. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7 könyebb neki ide kiírni,minthogy utána járna valaminek...
2017. júl. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
meg mindig elolvastam... istenem en csak megerositest kertem, latom mindenki nyomorek manapsag :)
2017. júl. 11. 22:28
 10/12 anonim ***** válasza:
mond a nevét, hagy olvassam el én is
2017. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!