Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap fél óra szex után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap fél óra szex után kiszakadt a gumi (nem mentem el), de reggel még tampont hordott mert még kicsit megvolt neki. Érdemes az esemény utáni?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert én aggódó típus vagyok, a bnőm ezért nem aggódik.

Illetve a napokban már ez a 2.ilyen.. érdemes lenne egy 15perc után gumit cserélni?


2017. aug. 15. 10:03
 1/8 anonim válasza:
55%
Nagyon kicsi rá az esély, hogy terhes. Szerintem hívjatok fel egy nőgyógyászt mit gondol róla. De ha még meg volt neki és el se mentél akkor nagyon kicsi az esély, hogy terhes. Illetve ha hosszútávú kapcsolat, akkor szerintem kezdjen el fogamzásgátlót szedni. Engem is kikészített régen a folyamatos stresszelés, hogy jaj bedugtam guminélkül kétszer csak nem terhes meg az ilyen dolgok. 18F
2017. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha valaki félreértené: A szex reggelén hordott még tampont, este már nem, de azért picit tényleg, de még véres volt a gumi
2017. aug. 15. 10:16
 3/8 anonim válasza:
Milyen gumit használsz mellesleg? Nem kéne kiszakadnia. Akkora ordas nagy peniszed van? XD Én Masculant használok, sose szakad ki. Olcsóbb is mint a Durex
2017. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Használjatok síkosítót pluszban.Ha nem ez volt a 2.menet,akkor felesleges az esemény utáni.
2017. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de, ez a második első menet volt. Az elsőt megzavarták, és abbahagytuk inkább, vártunk egy órát
2017. aug. 15. 11:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs rá sok esély, hogy terhes lehet. Viszont nem értem, hogy a fenébe szakadhat ki a gumi 2x egymás után is. Ezer éve gumival védekezek, mivel nem szedhetek hormontartalmú készítményt. Volt vad szexben is részem, de ilyen baleset még nem ért. Lejárati időt megnézitek? Jól tároljátok? Jól veszed fel?
2017. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha az 1. és a 2. próbálkozásnál sem élveztél el,akkor nincs gond.
2017. aug. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mit csinálnak egyesek a gumival?

Azt nemám a fejre kell húzni,az ugye megvan?

2017. aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!