Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy buli után elmaradt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buli után elmaradt a védekezés. Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés

2hete buli után hazakísértem barátnőm,és szeretkeztünk.Mivel mindketten ittunk,és olyan állapotba voltunk,csak az érzéseink hajtottak.Ennek következtében nem is védekeztünk,de a vége előtt észbekaptam,és megszakítást alkalmaztunk.

Pontosan aznap múlt el neki a menstruációja.Azt olvastam hogy a spermiumok 3napig is képesek élni,és a termékeny időszaka kb mostkörül volt várható..

Nem vett be esemény utánit,mert így 1hét késéssel beszéltünk róla,és neki ez így teljesen kimaradt..


Tudtom szerint a spermiumok 3nap múlva el is pusztultak,és a pete kilőkődése 1 hétre rá történhetett..+- 3 nap..


Mekkora esélye lehet hogy terhes lett?


2010. máj. 30. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hááát , terhességi teszt mindenképp . Jobbat nem tudok! Szurkolok hogy ne legyen baj de máskor ne igyatok annyit vagy még előtte vedd fel a gumit ;)
2010. máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
esély mindig van. megszakításos védekezéssel 100 nőből 35 esik teherbe egy év alatt.
2010. máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a héten csináljatok tesztet, vagy keresse fel a nődokiját
2010. máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van rá esély.De %-ban nem tudom....
2010. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a barátnőm nemrég megszakítással védekezett és most kerekedik a pocija... mellesleg teherbe esni bármikor lehet, még menstruáció alatt is..
2010. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De mint mondtam pont a mensi utolsó napján volt,megszakítással.Ez a 35% csak nem 35..Főleg hogy 20% körül van,hogy egy nő teherbe essen.Különben nem próbálkoznának a gyerekvállalással hónapokat..Vagy tévednék?:)

Amúgy köszönöm a jótanácsokat.Mindig védekeztünk,és mindig is fogunk,csak ez most így jött..Sokat ittunk,és én már bánom,a barátnőm nem izgul miatta:)

10-15év múlva már én se izgulnék,mert talán még örülnék is,ha tőle:) Csak még mindketten fiatalok vagyunk,ettől függetlenül nagyon szeretjük egymást,és kiállunk egymás mellett legyen a másikkal akármi,és ha úgy adódik megfutamodni se fogok,mert mi csináltuk..:) Csak nem szeretném,ha abortuszra kellene szegénykémnek mennie:)

2010. máj. 30. 22:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerinted a 20 vagy tökmindegy mennyi, akár 1 százalékban nem lehet benne??
2010. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nézz utána a pearl indexnek. ez egy széleskörű felmérés a fogamzásgátló módszerekről. nem hasból mondom. én inkább hinnék neki a helyedben.
2010. máj. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nyilván van esély rá. Nem egy nő esett már teherbe a menzesz alatt/előtt pár nappal/után pár nappal.

De tény, hogy nincs olyan nagy esély rá. Peteérés idején is csak kb 20%. Aktus után két héttel csináljatok tesztet!

2010. máj. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Értem:)

Köszönöm szépen mindenkinek:)Ezek szerint az esélyek elég csekélyek,de van..:)

2010. máj. 31. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!