Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aggódjak vagy normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódjak vagy normális?

Figyelt kérdés
Beteg lettem a fogamzásgátló szünetében, de attól megjött a vérzésem is. Sokféle gyógyszert kellett szednem (antibiot, szteroid gyulladásgátlót stb) de a szünetben egyáltalán nem volt szex es azóta is csak gumival. Gondolkodtam hogy elkezdjem-e egyáltalán így gyógyszerek és betegség mellett a következő levelet vagy tartsak pár hónap szünetet de vegül elkezdtem. Azóta már nem szedek gyógyszereket (vasat kapok vénásan) viszont kiütések jöttek ki az arcomon és ma meg is jött (az új levél 6. szeménél) Már 9 hónapja szedem a fogamzásgátlót. Nem hat már vagy csak a sok gyógyszer kavart be? Levél végéig kell kiegészítő védekezés de utána védett leszek?
2018. jan. 21. 15:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Az orvosomat nem tudom most megkérdezni, azért ide írtam :)
2018. jan. 21. 15:15
 2/2 anonim válasza:
100%

Szia!

Én úgy hallottam, hogy a betegség/más gyógyszer szedése miatt megjöhet hamarabb is, mikor még szeded a bogyót.

2018. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!