Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlótól érezhetem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlótól érezhetem ezeket a kis változásokat?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve szedek tablettát és úgy vettem észre hogy azóta kicsit kerekebb lett az arcom,nem híztam így alkatra meg amúgy is elég magas és vékony lány vagyok,ha híztam is 1 vagy 2 kilót az nem látszik rajtam csak az arcom mintha kicsit kerekebb lenne,illetve gyakrabban jönnek elő pattanások,ezek lehetnek a fogamzásgátló szedése miatt?

Esetleg ha érdekel valakit annak mutatok privibe képet magamról ha úgy egyszerűbb a válasz:)


2018. jan. 23. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmeletileg a fogamzasgatlo elmulasztja a patikat. De ezekszerint van akinel elohozza... erdekes.
2018. jan. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam elmulasztotta a pattanásokat és a súlyomra/külsőmre sem volt hatással. Szerintem nem ez az oka.
2018. jan. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írják el kellene mulasztania a pattanásokat, úgyhogy azok nem ettől jöttek elő. Az arcod változása szerintem természetes, egy év alatt változik egy női arc, főleg ha nagyon fiatal, de így leírás alapján nehéz megítélni.
2018. jan. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nőnemű vagyok. A pattanások nekem pont elmúltak, viszont az arcom testesedését én is érzékeltem.
2018. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!