Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Este a barátnőmmel pettingeltü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Este a barátnőmmel pettingeltünk és előfordulhat-e, hogy teherbe essen attól hogy úgy ujjaztam meg hogy előtte hozzáértem az előváladékomhoz és úgy ment be az ujjam?

Figyelt kérdés
Szóval előváladékos volt az ujjam és ettől van esély arra hogy terhes legyen? Vegyen be 72órásat ? vagy az felesleges? mit tegyünk? (nem 100% h olyan volt az ujjam)
2010. jún. 6. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
attol függ h a bnöd melyik napban van ha bizony a 14körül akkor baj van ha visoznt menstruáci után pár nappal akkor annyirs nem de ne bizd a véletnelre és vegyél, vény köteles szal dokitol kell rcepet
2010. jún. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez szombat este volt(tegnap)ő pedig vasárnap mondta hogy még megvan neki 1 kicsit,szóval kb 1 héttel lehet utána. az gáz? és utána am forró vízben megfürdött mert úgy tudjuk ez segíthet.
2010. jún. 6. 06:45
 3/6 anonim válasza:
Hát te nem vagy normális. Hány éves vagy, ha szabad kérdezni? CSAK EGY FÉRFI TUD MEGTERMÉKENYÍTENI EGY NŐT!!!
2010. jún. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
17éves vagyok.
2010. jún. 6. 12:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem nincs baj. De am ilyenkor zuhanyozni kell és ki kell mostni! Nálunk a gumi szakadt el de csak előváladék ment belém. Elmentem a dokihoz és írt fel 72 órás tabit. lehet h nem kelett volna, de legalább megnyugodtam.
2010. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ő is ezt tette, utána 1órán belül elment fürdeni, és meleg vizzel kimosta. ez segithet?
2010. jún. 6. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!