Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Felíratható fogamzásgátló a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felíratható fogamzásgátló a szülő tudta nélkül?

Figyelt kérdés
Ezt jó lenne tudni....
2007. jan. 23. 16:26
 1/5 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy igen. Létezik az orvosi titoktartás. A receptedet is kiválthatod egyedül, csak a pénzt kell valahogy összespórolnod rá.
2007. jún. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Már lehet kapni a patikában recept nélküli fogamzásgátló tablettát ami éppen annyira megbízható.Hiszen szerencsére már ráébredtek arra,hogy sok prűd szülő van és ahelyett,hogy felvilágosítanák a gyerekeiket 20 éves koráig meghagynák a hitben,hogy minden a gólya műve.
2007. jún. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, felírható. Keress fel egy ifjúsági nőgyógyászt. Azt semmiképpen nem javaslom, hogy vizsgálat nélkül bármit is szedj!
2007. júl. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan felírathatsz!csak hát a pénz a kérdés..
2007. szept. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
DRága utolsó válaszoló! Ezt a kérdést 1 éve írtam most 18 éves vagyok! Édes anyám nincs 12 éve, se nevelőanyám, édesapámmal pedig kellemetlennek éreztem ezt megvitatni. Nyilván előítéletekkel durván kell válaszolni! Nagyon köszönöm, szívélyes válaszodat. Neked is csak hasonló segítőkészséget tudok kívánni.
2009. aug. 20. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!