Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valamelyik nap menszesz utan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamelyik nap menszesz utan egy nappal szexeltem a párommal es bennem maradt a gumi akcio utan. Most egy kicsit parazok hogy nem-e vagyok terhes. Esemeny utanit ne vettem be. Mennyi lehet az eselye HOGY TERHES VAGYOK?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem sok.
2010. júl. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
A gumi vége kívül volt? Ha igen, akkor nem juthatott beléd spermium, amennyiben nem, akkor sem sok esélye van, menstruáció után, nameg javarésze akkor is a gumiban volt és nem tudnak kitörni belőle. Én nem aggódnék a helyedben :)
2010. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon kicsi a valószínűsége. A peteérés és a termékeny időszak általában a 10-16. nap közé esik a menstruáció kezdete után számolva. Nagyon ritka azon nők száma, akiké hamarabb vagy később érik meg, persze ez sem elképzelhetetlen, de egészséges női szervezetnél elhanyagolható az esély. Ha nagyon aggódsz, akkor 15 nappal az aktus után tesztelj egyet reggeli első vizeletből, egy érzékeny teszt akkor már kimutatja.
2010. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
remelem is hogy nem, mert meg nem szeretnem. ja es utana megmostam magam alaposan. en ugy tudom hogy a 11. naptol rizikos a teherbeeses.
2010. júl. 7. 21:06
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Olyan, mint a lottóreklám: bármikor bejöhet. :) De ne foss, a lottó 5ösnek sincs nagy esélye, nem valószínű, h bekaptad a legyet. Ha meg igen... nos, az abortusz nem olyan brutál, mint mesélik... tapasztalat... nyilván nem kellemes, de túl lehet élni.
2010. júl. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó válaszoló, te nem vagy normális! Nyilván nem nagy cucc megölni a szülők felelőtlensége miatt egy embert... Hogyne. Kicsit magadba szállhatnál, mielőtt ilyeneket írsz, mert a válaszodon látszik, hogy nem segíteni akartál a kérdezőnek, s nem is tudsz. Ízetlen a vicced, nőj fel!
2010. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában a 10-16 nap között következik be az ovuláció (peteérés). A hüvelybe került spermium akár 5 napig is életképes lehet, így az ovuláció napja 3-5 nap, azaz kb 10 nap a ciklus alatt az, amikor esély van a teherbeesésre.
2010. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!