Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azokat a nőket kérdezem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat a nőket kérdezem, akiknek a válás után teljesen más lett a szexuális élete. Hogyan változtál az új életedben?

Figyelt kérdés

Akik ezután átéltek olyan dolgokat, amiket azelőtt nem mert megtenni. Vagy még gondolni sem gondolta volna, hogy egyszer megtörténik…

Szóval tőletek kérdem. Mekkora volt a fordulat a válás után? Milyen élményeitek voltak amikről nem is gondoltad volna, de most megtörtént…



2019. júl. 27. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Ugyan nem válás (nem mentem hozzá az exemhez, akivel nyilvánvalóan nem tudtam őszintén megélni önmagam), de egy szakítás után nálam is ilyesmi volt a helyzet...

Igazából nem tudok nagyon ömlengeni a dologról, a lényeg annyi, h megtapasztaltam, h “bhasszus, ilyen is lehet a szex?”. Szal h nem csak arról szólt a “kötelesség”, h ő jól elmenjen bennem, hanem figyel rám, odaadó és önzetlen a szex terén (is), és én ugyanezt adom vissza. Előtte nem is tudtam, h a szex amúgy a nő számára is lehet élvezetes - mostmár tudom.

2019. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ennek őszintén örülök 😊

Épp az ilyen nagy változásról szól az én kérdésem.

S kívánom sokáig élvezd még vele az új életed :)

2019. júl. 27. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!