Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka annak hogy kevésnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak hogy kevésnek érzem magam a barátnőmhöz?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, ő az első lány az életemben. Annyira szép, voltunk strandon és nagyon sok fiú megnézte, örülök hogy ilyen szép barátnőm van de úgy érzem hogy nem érdemlem meg. Én nem nézek ki olyan jól, csak annyi előnyöm van hogy magas vagyok. Jó meg persze a belső tulajdonságok, de ha most csak a kinézetet nézzük.

Próbálom ezt nem kimutatni, de tényleg kevésnek érzem magam hozzá.

Az első szextől is nagyon félek :/


2019. aug. 5. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Valamiért veled van, szerintem ezen kár aggódni
2019. aug. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenen ne aggonizalj hiszen veled van és nem mással. Téged szeret nem mást veled mutatkozik nem mással veled szexel nem mással.

Nézni szabad őt megfogni nem

Ha még vihető akkor vigyek mert akkor olyan is

2019. aug. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Kevés az önbizalmad. Kicsit növelni kell, szerintem senki sem álomszép, mindenkinek vannak testi hibái, ne feledd.


Az első szextől mindenki fél.

2019. aug. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideje vagytok együtt?
2019. aug. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az az oka, hogy kishitű vagy. Növelje az önbizalmad, hogy ez a jó csaj veled van!

Amúgy meg emelkedj felül a felszínes tulajdonságokon, nyilván te sem csak azért vagy vele mert szép. Ha mégis, akkor élvezd ki amíg lehet mert ő nem így gondolkodik és el fog hagyni. (jogosan)

2019. aug. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Lehet hogy ő nem érdemel meg téged.És akkor mi van ha szép?Szép nő annyi van mint a szemét és ennek köszönhetően sok a magányos férfi is.
2019. aug. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A bizonytalanság kapcsolat romboló. Meg kell tanulnod elfogadnod, sőt, szeretned magad, mert ez a kapcsolatod rovására fog menni.
2019. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!