Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan hogy valaki sosem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valaki sosem jut szexhez ingyen?

Figyelt kérdés

Én fiú vagyok, nem volt barátnőm. Eléggé visszahúzódó vagyok, és csendes. Így egy lány sem vesz észre engem. Szerintem sosem lesz barátnőm így. Pedig nem vagyok ronda :)

Nagyon ki szeretném próbálni a szexet. De szerintem csak ha fizetek akkor fogom megtudni hogy milyen :(


2019. aug. 13. 13:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Fizess és szexelj.
2019. aug. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Van, es ha erdekel a dolog, sztem ne varj. Fizess.
2019. aug. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Lesz baratnod.Rajtad kivul meg egy csomo visszahuzodo lany van a Foldon.Csak ha itt rinyalsz,nem jutsz elobbre.Menj tarsasagba,ennyi.
2019. aug. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Tesó, indulás edzeni, szedd össze magad, legyél magabiztos és buliban menj oda minél több csajhoz. Előbb-utóbb egy össze fog jönni.
2019. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2019. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Tetovált hippi jól mondja,bár a visszahúzódó lányok sem igazán járnak el szórakozni. Viszont még így is marad elég lehetőséged! face-en,anotalkon-bár itt nem annyira biztos hogy tényleg csajjal dumálsz- de a lényeg tényleg az NE ITT RINYÁLJ!
2019. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Van ilyen. Az összes lúzer mint te is! Csak a többség sajnálja rá a pénzt. Pedig maga a tudat is, hogy voltál dugni, és alattad nyögött egy lány, önbizalom növelő lehet! Próbálj ki 4-5 prostit, aztán egészen máshogy fogsz állni a többihez is, nem fogsz félni tőlük, tudsz majd velük kommunikálni, onnan pedig már nincs gond! Vágod?

Hajrá! ;)

2019. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem mindenkinek kijár a jóból. Próbálj meg nyitni az emberek felé, ha tényleg jó pasi vagy tutira lesz olyan csaj aki szívesen dugna veled.

Én csak az utolsó pillanatban fizetnék, ha már nincs más megoldás.

2019. aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem meg egy nő sincs ingyen. Egy buli, egy vacsi, egy virág, egy nyaralás, stb... Soha semmi nincs ingyen!

Csak a prostival nincs annyi macera! :)

2019. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

"De szerintem csak ha fizetek akkor fogom megtudni hogy milyen "


nem igaz, akkor is meg fogod tudni milyen, ha 5 percre tököt növesztesz és kilépsz a burkodból, a visszahúzódást és csendességet félre teszed és mersz cselekedni. Mindenki így csinálja, nincs nagy varázslat a háttérben

2019. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!