Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnénk, hogy jobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnénk, hogy jobb legyen a szex, és több pózban, más helyzetben is élvezhessem én is?

Figyelt kérdés

Ez valószínűleg egy kisebb dráma, lélekrajz is lesz most.

Fiatal nő vagyok, túlérzékeny, bennem sokminden nyomot tud hagyni, így van ez a szexszel is. Az exemmel vesztettem el 18 évesen, ami akkor eléggé fájt, nem figyelt rám ( pár perc újjazás után paff bele) , meg alapból is bunkó és egomán volt már a kapcsolat elején is. Aztán hamar vége lett, nekem úgy jött le hogy csak megfektetni szeretett volna. Következett egy lavina, hosszabb periódus az életemben, amikor arra a pontra jutottam, hogy a testem értéktelen, meg a szex csak testiség és aligha van értelme. Bizonyos idő után már az se okozott bajt, hogy eladjam magam, ha meg voltam szorulva. ( nem volt sok ügyfelem, csak 3, tehát "elhasznált" ribizli se lettem) Mindemellett önbizalomhiányos is vagyok, nem szeretem a testem, se semmit magamon.

Azt a pár kuncsaftomat leszámítva volt pár pasi az életemben, de nem sok. Viszont ők is a tipikus bunkó rosszfiú stílust képviselték, én buta pedig rendre beléjük habarodtam, aztán persze ott is hagytak. Előre tudtam, hogy ez lesz, mégis mindig naivan belementem, mert ideiglenes szeretetet és biztonságérzetet adott arra a kis időre.

Ami a szexet illeti, sose tudom élvezni, legtöbbször szinte semmit sem érzek közben, csak hogy bennem mozog valami, mást nem. Kivéve ez alól egyetlen egy pózt, amikor kutyában vagyok, de akkor is inkább fájdalmat, kellemetlenséget érzek, azt viszont olyankor elég erősen, és megfigyeltem, hogy csak ilyen formában tudok elmenni. Ezt is furcsállom. Egyszerre jó és rossz érzés is nekem ez.

Na igen, viszont most jön a csavar. Az exem, akivel elvesztettem, újra feltűnt, totálisan olyan, mint akit kicseréltek. Megbeszéltük a dolgainkat, és úgy döntöttünk, újra kezdjük, ezúttal normális kapcsolatban. Minden jó vele, kedves, érzem, hogy figyel rám, szeretjük egymást. A petting, amire már mindig időt fordít, nem úgy, mint anno, mikor csak betette, fantasztikus vele, tudja mit kell csináljon, hogy jó legyen. Ezt én is viszonzom neki. Viszont a szex része, ami engem illet, nem klappol. Ha én vagyok felül, jön a szokásos semmilyen érzés, ha ő, és gyorsan, erősen csinálja, akkor jobb, de úgy sem az igazi. Itt is csak és kizárólag a kutyapóz az, ami jó nekem, vagy ha hason fekszem és az ujját dugja be, az se rossz. De más pózban egyáltalán nem érzem őt se, szinte alig. Párom egyébként 15-6cm-rel rendelkezik, tehát még csak nem is kicsi neki.

Őt nem zavarja, ha így csináljuk, de félek, egyszer megunja majd, nameg nekem is jól jönne a változatosság. Mit lehetne tenni, hogy jobb legyen, vagy ne laposodjon el idővel a szex?



2019. aug. 25. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hangolódsz rá vagy nem lazulsz el eléggé.

Gyakorolni kell milyen ponton stimmuláljon, hogy ingereket kapj.

2019. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdekes.amit ,amiről írsz. Nekem se volt sokáig orgazmusom. Tudom,mindenki más,de nekem az első lovaglópózban volt,sőt azóta is így van legjobban,mert ott úgy mozoghatok ahogy nekem jó. (Gyorsabban/ lassabban) talán érdemes lenne errefele indulnod.
2019. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az en exem is rettento nehezen tudott elmenni, pedig mindig figyeltem ra, altalaban ugy csinaltuk, ahogy neki jobb volt. De o is latta amikor mar en is vagytam masra, akkor nekem is jutott tobb elvezet:). O kifejezetten ugy tudott a csucsra jutni amikor az olemben ult es ugy csinaltuk. Par perc eleg volt neki :). A tobbi pozban csak hallottam a nyogdecseleset, hogy gyorsul a lelegzete, de nem tudtam a csucsra juttatni, vagy nagyon ritkan. Mondjuk o nem csak azt erezte, h “mozog benne vmi”. Ezzel nem tudom mit lehetne tenni :/. Kamaszutra pozok varialasa, kegel torna esetleg?


Pettingbe az oral is beletartozik? Ha igen, az milyen?

2019. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen, az orál is, és az mindig nagyon jó érzés szokott lenni, mindkettőnknek. Intim tornát és hasonlókat még nem próbáltunk ki, az segíthetne?
2019. aug. 25. 16:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok, és akkor az orálhoz képest a rendes szex meg már kevésbé élvezetes?


Nem tudom, h segít e, nem vagyok csaj :D. De az exem csinálgatta, aztán aktus közbe azért volt, hogy “rám” szorított és az azért jó érzés volt :). Persze ne akkor próbálj rászorítani amikor gyors a tempó, mert a szoritás miatt pl véletlen kicsuszik, a kövrtkező lenduletes dofes meg iszonyuan tud fajni..ha melle megy. szoval csak esszel :D.

Kísérletezzetek, ha ilyen megértő most a párod, akkor biztos nem lenne ellenére. Felfedezhetitek egymást/magatokat,


De hátha pszichésen van valami, esetleg probalj meditalni, engedd el a szexel kapcsolatos negativ erzeseket, hatha vmi ilyesmi is tud segiteni.

2019. aug. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!