Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok mit csinaltatok mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok mit csinaltatok mikor szopi kozben eszrevettetek, hogy van turo a kukin?

Figyelt kérdés
Na?
2019. szept. 14. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvàrom a paromtól hogy igényes legyen, és csak fürdés utàn csinàlom neki. Szóval ilyennel nemtalàlkoztam még.

Őszínte vagyok, mindent elmondtam eddig is neki, szóval abba hagynàm és mondanàm h csinàljon vlmit magàval mert igy nem nyulok hozzá

2019. szept. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Túrósbuktát neked,be is faltad mind!
2019. szept. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
A 36 évem alatt nem kellett még ilyesmit észrevennem.
2019. szept. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igénytelen pasival eleve nem jönnék össze
2019. szept. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még ilyenben részem szerencsére. Elvárom. Barátomtól, hogy ennyire legyen azért igényes
2019. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jövök össze igénytelen palival.
2019. szept. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

A túrót hamarabb észre veszem mint hogy bekapjam sőt a túros fsznak már szaga van.

Hülyeséget ne kérdez.

Nem vagyok ennyire igénytelen hogy ápolatlan fszt kézbe vegyek nem hogy még szopikázzam.

Ez undorító

2019. szept. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
Anyád a legnagyobb ha már itt tartunk kérdező :) csak hogy a válaszod között elejtett kifejezésed ne legyen felesleges te csicska :)
2019. szept. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki ennyire igenytelen, a kozelembe sem johetne! Alapveto higeniarol meg nem hallottal?
2019. szept. 17. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!