Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci lány - vékony fiú párosba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lány - vékony fiú párosban, milyen pózokban csináljátok ami kényelmes?

Figyelt kérdés

Milyen póz az, ami a srácoknak kényelmes, nem túl nehéz a csajszi stb.

Csak amiatt kérdezem mert én husibb csaj vagyok a barátomnál, és szex terén elég visszahúzódó vagyok, félek h sokszor kényelmetlen neki...


2019. okt. 8. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

akkor szól


egyébként kutya, állva, misszionárius biztos nem nyomja agyon

2019. okt. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Misszionarius.

Kutya.

Kifli.

Lovagló, nyugi itt sem nyomod agyon, tapasztalat, te tartod itt fele súlyod, bem erzekeli.

Hason fekve, zart labakkal.

Barmi póz mehet amit birsz.

Es merd elengedni magad, azert van veled mert neki ez jön be !

2019. okt. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a duci csajokat
2019. okt. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm is ilyen alkat volt, nekünk a misszionárius és a kutya volt a kedvenc. Próbálkoztunk lovaglással is, de az kényelmetlen volt neki.
2019. okt. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez mint a 4-esnél.

Sok póz nem hasznosítható a túlsúly miatt sajnos(és mert nem extra hosszú a farkam)

2019. okt. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi számít itt ducinak, ha valakinél már nagyobb farok kéne, hogy be tudjon hatolni, én is duci vagyok, a párom vékony, de minden pózzal kompatibilisek vagyunk, azért illik a saját tömegünket elbírni, ez megvan részemről, így ilyen téren sok mindent könnyítek a dolgon, kutya, misszionárius, lovaglás, kifli, hajlékony vagyok és a lábam a nyakában, állva, nagyon extrém pózok meg sztem sok vékony-vékony párosnál sincs.
2019. okt. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Exemmel rengeteg pózt kipróbáltunk, ami a legjobban bevált, a kutya, lovagló és misszió volt. De hát ki mit szeret:)

21/L

2019. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!