Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az első alkalmat érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első alkalmat érdemes előre “betervezni”, vagy jobb, ha spontán kerül rá sor? (Csak a lány szűz. )

Figyelt kérdés

Hülye szó ez a “betervezni”, de biztos értitek, mire gondolok :)

Szűz lány vagyok, a férfi, akivel ismerkedek, és szeretem, nem az.

Nálatok hogy volt? Előre tudtátok, hogy mikor lesz az első alkalom, vagy spontán alakult? Még nem pettingeltünk, illetve nem láttuk egymást meztelenül. Még viszonylag friss az ismeretségünk, de sok időt töltünk együtt, és életemben először szerelmet érzek.


2019. okt. 23. 08:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem több alkalommal előtte pettingeljetek, ismerjétek meg egymás testét és amikor már el tudod engedni magad és érzitek, hogy most már lehet, akkor vágjatok bele.
2019. okt. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ha még ismerkedtek akkor semmiképp se tervezzétek be előre. Inkább csak élvezzétek egymást társaságát, utána petting és majd megy minden a maga módján.

Én jobban szeretem ha spontán alakulnak a dolgok, mintha előre meg van tervezve minden.

De ha szűz vagy a pasi meg tapasztalt, akkor ő úgyis tudja ezt kezelni.

L

2019. okt. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus flegmabuta elkenyeztetett libanak tunsz. Azt hiszed ertekesebb jobb no vagy ha szuz vagy egyetem vegen? Ebredj fel hercegno az elet nem errol szol.
2019. okt. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

“Tipikus flegmabuta elkenyeztetett libanak tunsz. Azt hiszed ertekesebb jobb no vagy ha szuz vagy egyetem vegen? Ebredj fel hercegno az elet nem errol szol.”

Húú de frusztrált itt valaki :-) Ilyen írásképpel ilyen szöveget ideböfögni egy fiatal lány normálisan megfogalmazott kérdése alá aztán nem “flegmabuta”, jelentsen bármit ez a szó. Ordít rólad hogy tele vagy komplexussal.

Kérdező: annak idején én is 22 évesen vesztettem el a szüzességemet egy olyan férfival aki a mindent jelentette nekem. Ennek 8 éve már nem vagyunk együtt, de máig szép emlék. Én is szerelemből akartam és úgy voltam vele mint te mikor eljött, hogy megérte rá várni.

Sokan beleugranak a kalandba hogy túl legyenek rajt aztán megbánják, használva és kihasználva érzik magukat.

Nekunk nem volt betervezve, de azért már egy ideje úgy lógott a levegőben a dolog mire megtörtént az első együttlét. Úgy emlékszem nem volt kimondottan petting azelőtt. mikor először volt, akkor már jött az aktus is.

Szép dolog a szerelem, főleg a felnőttkori bár sokan az ellentétét állítják. ismerjétek meg egymást és élvezzétek egymás társaságát a többi alakul úgyis magától. Én szorítok nektek!!

2019. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kevés normális, hasznos választ. #13 neked pedig a diagnózist, igazán szakszerű és pontos volt, mennyivel tartozom? 😍😂
2019. okt. 23. 19:02
 16/19 anonim ***** válasza:
egy szopassal
2019. okt. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Én inkább egy ékezetes billentyűzetre gondoltam.
2019. okt. 24. 22:40
 18/19 anonim válasza:
Szimpatikus, normális gondolkodású lánynak tűnsz. Itt meg ja, sok a beteg válaszoló, de kaptál végül pár normális választ is. Nekem egy barátnőm volt aki szűz volt mikor megismertük egymást. 22 volt akkor én meg 28. Sokat vártam is rá, és az első alkalmat mi végül előre megbeszéltük, mert neki így volt jobb. Három évig együtt voltunk még utána. Ha figyel rád a pasi és nem önző disznó, ígyis és úgyis jó lesz.
2019. okt. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mesélj! Hogy sikerült a dolog?
ápr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!