Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kellhetek én egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kellhetek én egy olyan lánynak aki igazából bármilyen fiút megkaphatna?

Figyelt kérdés

Én mindig csak azt éreztem hogy max barátok lehetünk, mert túl szép teste van. De egy ideje azt érzem hogy többet akarna, egyértelmű hogy szexelni akarna. De miért pont velem amikor ő neki csodaszép teste van. Én meg vékonyabb alkatú, szolid, csendes fiú vagyok.

Bár mondta azt hogy nagyon sokat csalódott a fiúkban, gondolom csak szexelni akarnának vele, én meg nem úgy tekintek rá, lehet ezért szeretett meg:)

Most elég szerencsésnek érzem magam:D

Szerintetek mi lehet az oka hogy engem akar?


2019. okt. 27. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most épp te vagy akkor az a bármilyen fiú.
2019. okt. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha rendes vagy vele, könnyen meglehet, hogy vonzódik hozzád.

De, ha szembetűnően nagy a különbség akkor csak ennyire számítanék a helyedben. (Talasztalataim szerint)

De persze bármi lehet csak ne éld bele magad.

2019. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 vel előrébb lévő kérdést nézd meg:) nem mindenkinek a kigyurt pasik jonnek be. Fogadd el es orulj hogy tetszel neki:)
2019. okt. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gymnospermatophyta ***** válasza:
Talán mert a lányok sem egyformák és mindenkinek más tetszik? :)
2019. okt. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 orton ***** válasza:

Ha így állsz hozzá, ebből barátzóna lesz és sírás. Legyél férfi!

Randi-szex-és legyél rendes hozzá ha járni szeretne veled hosszabb távon.

2019. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért mert megtetszettél neki. Ìrtad hogy szerinted szex-et akar, ha ez feltűnt neked egyértelműen közeledtek egymáshoz. Csak egy a fontos: ne félj belevevágni a dolgokba!
2022. aug. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!