Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány a harmadik randin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány a harmadik randin sem akart lefeküdni velem érdemes még tovább randizni vele?

Figyelt kérdés

Igazából mindhárom randi jól alakult meg úgy láttam jól érezte magát, akár komolyabb dolog is kisülhet az egészből, de mégis furcsának találom.

25/F



2019. nov. 24. 13:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Keress mást!
2019. nov. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2019. nov. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Nemtom te h vagy vele de a nőknek a randi nem egy laza kapcsolatra invitáló dolog. Ha te csak ezt keresed inkább hagyd őt. Ha pedig komoly kapcsolatot akarsz és a 3.randin már megdugnád akkor komoly bajok lehetne a fejedben mert ehez idő kell. Ha egy lány szétnyitja a lábát az a baj, de ha nem akkor az a baj :D érdekes..
2019. nov. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
igen foleg ha nem a dugasra palyazol vele cask. illetve mond meg neki bejon neked
2019. nov. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Mond el neki azt konkrétan, hogy férfi vagy és vannak bizonyos igényeid. Ez mellett a múltban azt tapasztaltad, hogy azokkal a lányokkal alakultak ki a legtartósabb kapcsolataid, ahol már az elején szenvedélyesen kezdődtek a dolgok, mert ha két ember igazán vonzódik egymáshoz, akkor úgy sem képesek sokáig türtőztetni magukat.


Mond el ezeket neki. Ha akkor, vagy a kövi randin nem fekszik le veled, akkor igazából nem is vonzódik hozzád és csak húzza az idődet. (Ha nem szüzek és elmúltak 18 évesek, az emberek 90%-a 3-4 randi után lefekszik egymással. Ne csináljatok úgy, mintha ez nem így lenne.)

2019. nov. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Ha csak szexet akarsz akkor nem érdemes. Ha normális kapcsolatot akkor meg igen. Én is kb a 20.-30. randin feküdtem le a barátommal.
2019. nov. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem látom az összefüggés, hogy miért ne alakulhatna ki komolyabb kapcsolat, ha már most lefeküdnénk egymással
2019. nov. 24. 13:45
 8/15 anonim ***** válasza:
7%
A lány nem talál elég jóképűnek, különben már az első vagy második randin megdughattd volna. 3-nál többször nem érdemes próbálkozni.
2019. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Én meg nem értem minek kell elsiettetni. Miért nem lehet várni ezzel egy pár hónapot? Mi is vártunk vele több mint fél évet és már 5 éve tart a kapcsolatunk.
2019. nov. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Bence83 ***** válasza:
47%
Nem! Ez a nemzetközileg elfogadott szabály, és ha tovább randizol vele akkor az FBI nyomozni fog, és megbüntetnek a 3 randis szabály megsértéséért! Én a helyedben nem kockáztatnék ez elég komoly dolog!
2019. nov. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!