Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek miért maradt ki tinikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek miért maradt ki tinikorba a szex?

Figyelt kérdés

2019. dec. 6. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem voltam úgy lelkileg és kihagytam a kínálkozó lehetőségeket
2019. dec. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Mert egy csaj se volt partner a dologban, de nem is bánom mert felnőtt emberként sokkal intimebb, mint egy kislány szűzteleníteni.
2019. dec. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem találtam meg az igazit, úgyhogy a szex is hidegen hagyott.

Valójában a kapcsolat sem érdekelt túlzottan, nem is nagyon kerestem.

(Demiszexuális vagyok)


19. életévem végén vesztettem el, az még viszonylag tinikor :)

2019. dec. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elöl deszka-hátul léc voltam, plusz hívő, plusz szerelmes és nem kellett senki más. Én se kellettem senkinek olyan 16 éves koromig. Utána talán volt egy fiú, akinek tetszettem, de nekem nem. 19 éves korom körül kicsit több lehetőségem lett volna, de csak az az egy kellett volna, akit 16 évesen kinéztem. Ekkoriban volt kb. 2 helyes srác, akivel lehetett volna szexelni, de nem érdekeltek, csak az egy érdekelt.
2019. dec. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 29 vagyok és nem szexeltem, csak petting volt.
2019. dec. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 orton ***** válasza:
100%
Mert nyomi voltam.
2019. dec. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16 évesen szerettem bele a valaha volt legközelibb barátomba viszonzatlanul, akkor kezdett el valóban érdekelni a testiség. Évekig hallani sem akartam másról. Egyébként nem is néztem ki jól, nem akadtak udvarlóim a környezetemben, ahhoz meg túlzottan gátlásos, befelé forduló és depressziós voltam, hogy új embereket akarjak megismerni.
2019. dec. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert nyomi, dagadt, lúzer stb vagyok
2019. dec. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!