Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A felnőtt szüzek tulajdonképpe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felnőtt szüzek tulajdonképpen traumatizált emberek valahol?

Figyelt kérdés
2020. jan. 6. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pl.: betegség miatt is lehet az lenni.
2020. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mind.

Mondjuk ahogy az oldalon látom, a férfiak többsége az. De köztük is van akit nem visel meg. A nőknél viszont a többség nincs traumatizálva.

Nem mintha a szex lenne az elsődleges célja és értelme az életnek. Úgy értem ha nem eszünk, nem iszunk vagy nem alszunk, akkor meghalunk, de a szex nem egy ilyen életbevágó dolog hogy emiatt bekattanjon az ember.

2020. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok traumatizált sehol.. 20/N
2020. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok traumatizált.

18L

2020. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%
Igen.
2020. jan. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted szűz maradt mert traumatizált ember, vagy amiatt traumatizálódott hogy sokáig szűz maradt?

Harminchoz közeli érintettként nekem lelki problémáim vannak, és gátlásos vagyok, de ezekkel együtt születtem. Szoktam gondolkodni azon, hogy külső hatások is közrejátszottak-e abban hogy így alakult, de nem tudnék pontos választ adni.

De persze biztos sokan vannak, akik valamilyen rossz élmény hatására maradnak szüzek. Lehet viszont valaki "normális" okból is az, például vallás miatt. Vagy mert egyszerűen nem érdekli a téma. Akit hacsak be nem rángatnak az ágyba szüzen hal meg.

Most hirtelen engem is érdekelni kezdett, itt van néhány érdekes szüzességi ok egy amerikai felmérésből, 22-35 közötti szűz férfiak:

-3% a vallás miatt,

-0,5% fél attól hogy gyerek lesz belőle (csak emiatt biztos nem hagynám ki),

-0,4% aki van/volt kapcsolatban, de egyszerűen nem jött el az a bizonyos pillanat,

-4% nem talált számára megfelelő partnert,

-iskolázottság fokától függően egyre több a szűz.

-A szüleikkel élők 7-8%-a szűz, a nem szülőkkel élők kb 3%-a.

A tanulmány végső megállapítása, hogy azért nő a férfiaknál a még nem szexeltek aránya, mert a szexnek köze van a házassághoz, a házasságot viszont kitolja az oktatásban való részvétel, és egyre tovább kell tanulnunk. A felmérésben nem volt szó traumákról. Igazából amiket fent felsoroltam az a szüzek 8%-a, úgyhogy a többiekkel nem tudom mi van, arról se írt a cikk :)

2020. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!