Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti benne lennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti benne lennétek olyan játékban, hogy be kötik a szemeteket és úgy dugnak meg benneteket?

Figyelt kérdés
Tudom , ennek az lehet a hátúl ütője , hogy nem tudhatjátok , hogy épen ki , vagy kik dugnak meg benneteket . De egyik haverom ismerőse mesélte , hogy ők ilyent játszottak egyik alkalommal egy pince buliban !
2020. jan. 17. 01:59
1 2
 1/11 subrette ***** válasza:
100%
Szeretek bekötött szemmel lenni. A látás kiiktatásával a többi érzékszerv sokkal érzékenyebbé válik, pl. az érintéseket, simogatást sokkal jobban érzem. Izgalmas, hogy nem látod, mi fog történni veled.
2020. jan. 17. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Igen
2020. jan. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Biztos h kipróbálnám, bár nem egy pince buliban.
2020. jan. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán.De csak a párommal.Ebben sz esetben pedig pontosan tudom, ki fog megdugni.
2020. jan. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, de nem buliban.
2020. jan. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon jó hidd el. :)

Én egy szilveszteri partin próbáltam ki. Tudni kell hogy 6an voltunk. 3f, 3n.

Barátnőméknél.. Mindenki ivott eleget, már elment aludni.

Mi aludtunk a nappaliba mikor a párom kitalálta..

Hallottam a lépteket de csak azt mondta ne aggódjak csak hozz inni.. Végül a haverját hívta ki. Ő kezdett el ujjazni. Mit sem tudtam. Élveztem. Már bőszen dugtunk kutya pózba, amikor a párom elém állt és a számba rakta a farkát. Abba akartam hagyni de nem engedte. Ketten megdugtak, végig bevolt kötve a szemem.

Későbbi partiban már nem csak 3asba nyomtuk. :)

2020. jan. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Hanem hányasban?
2020. jan. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, de csak a párommal.
2020. jan. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, de csak a párommal.
2020. jan. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak a barátommal, nem idegenekkel, pláne nem úgy, hogy azt se tudom, kik és hányan...
2020. jan. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!