Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak nem rossz egész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak nem rossz egész életükben, hogy gyakran felàll nekik, és folyamatosan üríteni kell?

Figyelt kérdés

X naponta ürìteni kell, feláll ha valami izgatóra gondolnak. Ha nincs szex jó ideig akkor hogy lehet így bírni?

Nőként ha nem elégítem ki magam, vagy nincs szex pár hétig akkor sincs probléma,vagy kènyszer.


2020. jan. 25. 12:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Nekem meg nőként ha nem elégítem ki magam pár hétig, akkor már nagyon érzem hogy kellene. :D


Nem lehet úgy általánosítani, hogy ilyenek a férfiak s ilyenek a nők.

2020. jan. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
De rossz. Főleg ha még nem is helyes az illető. Mert ha helyes akkor nőhöz tud jutni.
2020. jan. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Emberfüggő. Én nőként is feszült leszek, és “kényszert” érzek rá, hogy tegyek valamit, ha 2 napig nem volt semmi. Ugyanígy, vannak kisebb étvágyú, aszexuális férfiak is, akik megvannak szex nélkül, és nem éreznek folyamatosan kényszert az ürítésre.
2020. jan. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
A gyerekem is erről panaszkodott pont a minap. N
2020. jan. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
De egyébként az egyes sem mond hülyeséget. Annyi hogy egy nőnek könnyebb dugópajtit találni. Ennyiből jobb nekik.
2020. jan. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Ez inkább emberfüggő. A nők meg nedvesednek. Ráadásul van aki extrèm mèrtékben. Az sem kellemes, ha èpp olyan szituácuoban vagy. Plusz a nők között is vannak nagyobb szexuális ètvágyúak nem csak a pasiknál ès fordítva a pasik között sem mindenki recskázik naphosszat a kanapèn ülve
2020. jan. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem erről beszélek, amire válaszoltatok.

Hanem, hogy az életben nem kellemetlen mikor csak úgy feláll a férfiaknak, vagy ha esetleg nincs kedvetek x napig kielégìteni magatokat, akkor is muszáj egy idő után, hiszen ürìteni kell. Nyilván egy nőnél nincs ilyen.


Szó nem volt róla, hogy kinek könnyebb szexpartnert találni, vagy mi van azokkal akik nem helyesek...

2020. jan. 25. 12:28
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Hol van az megírva ,hogy minden merevedés után üriteni kellene .Ez képtelnség is lenne .
2020. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%
Na ez is egy fogykos kérdező. De igen kellemetlen. Úff.
2020. jan. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Hogy rossz-e??? Az lenne rossz ha nem állna fel, a szexről (is) szól az élet, addig vagyok egészséges amíg feláll és vannak vágyak :) Attól hogy feláll még nem áll neki azon melegében kicsapni az ember. Viszont attól még kívánja, s nem vagyunk robotok hogy kizárólag csakis a szex idejére legyen kívánós az ember.
2020. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!