Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik rèszt vettek már többes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik rèszt vettek már többes szexben 2F1L felállásban, általaban mi a koreográfia, mit csináljak egyszerre a 2 pénisszel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy megbeszélhetjük ki mit szeretne, de kíváncsi vagyok nálatok mi szokott lenni.

#többes szám #2 pénisz
2020. febr. 25. 08:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Most mondom a megbeszélt dolgok felborulnak és oda is fog f...sz kerülni ahova nem szeretnéd :)
2020. febr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Látom matektanár vagy 😂

"többes szám"

2020. febr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először úgyis felváltva fogod szopni őket, aztán ha az egyikük berakja, a póz majd adja hogy mit tudsz csinálni a másodikkal. Nem tudok esetleg anál játszik-e, akkor a két lyukadba be tudsz fogadni kettőt, ez még egy lehetőség
2020. febr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam pont, hogy, mik a lehetőségek, hogy mindkét fiúval egyszerre foglalkozzak. Részemről a popsiszex is mehet. Milyen pózokban szoktatok lenni és mit csináltok?
2020. febr. 25. 09:05
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Neked semmit nem kell, max szopni.

Elvileg ez arról szólna, hogy téged kényeztetnek.

2020. febr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretnék egy darab fa lenni...
2020. febr. 25. 09:10
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Először felváltva szopod őket, utána meg rájuk bízod magad :) hidd el nagyon jó

18L

2020. febr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mivel 6-an irtatok eddig csak azzal kapcsolatban privátot, hogy a barátom mit szól hozzá, leszögezném, hogy egyik fiú sem a barátom. Az egyikükkel szexeltem már párszor és felhozta, hogy mit szólnék hozzá, ha legközelebb jönne egy haverja is (mutatott róla képeket, majd bejelöltem őt is facen) és mivel bejön ő is és ki akarom próbálni 2 ilyen jó pasival milyen egyszerre együtt lenni, így igent mondtam rá.
2020. febr. 25. 09:22
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Párszor csináltam én is, csak én párhoz szálltam be plusz pasiként.

Nálunk az volt a "szokás", hogy az elején ment az orál, meg az előjáték. Egy példa: a csaj a fotelban ült terpeszben, a párja nyalta és ujjazta őt, én meg elötte álltam és ő szopott engem. Amikor eléggé benedvesedett akkor én kerültem alulra a csaj az ölembe ült kifelé arccal és a pasiját szopta, én meg dugtam. Majd ugyan ez a póz, csak a pasi ült a fotelban a csaj vele szemben, én meg az análdugót vettem ki és óvatoson a popóban ment. De volt az ágyon is, a pasi alul a csaj előredőlve lovagol és a másik pasi beteszi popóba, kicsit izommunkásabb de lehet azt is, hogy a pasi alul a csaj fölötte és tartja a csípőjét a csaj meg a pasi vállain támaszkodik, és a másik pasi meg szemből nyomja, vagy ha megy nálatok is a mélytorok akkor a csaj csak hátrahajtja a fejét és a másik pasi odaáll. Kicsit nyugisabb póz a kiskifli nagy kifli, középen a csaj és értelem szerint két oldalról a pasik.

Sikosítóval mindenképp készülj, plusz ha az anál neked okés akkor készülj arra is, hogy az is lesz, a pasik örülni fognak neki.

Ha van kérdés írj nyugodtan.

2020. febr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 kisördög1 ***** válasza:
100%
Sztem csinálj bármit amit szoktál, amit élvezel, menni fog, nem leszel fadarab. Nincs koreográfia, minden jó lesz, csak magadat add, hidd el tapasztalatból mondom!
2020. febr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!