Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elképzelhető, hogy valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy valami szexuális problémája van a barátomnak?

Figyelt kérdés
Három hónapja vagyunk együtt, de azonkívűl, hogy megfogta a mellem és a fenekem, nem történt semmi. Ebben a hónapban kétszer is nála aludtam, de akkoris csak vacsiztunk, filmeztünk, aztán aludtunk. Próbáltam célozni rá, hogy vágyom rá, de mindig eltereli, vagy vicceli a témát, pedig már nem abban a korban vagyunk. Állítása szerint nem szűz. 22N 23F

2020. márc. 14. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Kenytelen leszel sarokba szoritani. Ez annyira nincs rendben. Barmi oka is legyen. Bizarr. Remelem, megoldhato, csak valami melyseges felelem pl szuzesseg miatt. Bar meg igy is furcsa.
2020. márc. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szimplán lehet hogy nyuszi, mert szűz még
2020. márc. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet...

Megfelelési kényszer, hogy túl jó akár lenni az ágyban, de nincs önbizalma, nem akar csalódást okozni, lelki okok miatt impotens.

Tehát kérdezz rá nyugodtan, mert ez így nem oké.


33/F

2020. márc. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lacc80 ***** válasza:
Meg kell beszélni. Ahogy már az alőttem szóló is mondta, sok oka lehet.
2020. márc. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jól látod, ez nagyon nem az a kor már! Szerintem valami nem oké vele, vagy zavarai vannak vagy nagyon csunya ott lent (nem görbesegre gondolok) vagy bajai vannak..ja és meg szűz is
2020. márc. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én sem mertem megmondani,hogy nem voltam nővel sosem. Akár mennyire szerettem volna. Most nagyon félhet. Ez nem jó egyikőtöknek sem. Kérdezd meg tőle,hogy ő szexelne egy szűz csajjal? Téged izgatna,ha lenne egy ilyen partnered, jó lehet az elsőnek lenni valakinek. Mert örökre beleég az elméjébe a neved stb. A célozgatást nem fogja érteni. Menj a tusolóba, vedd le a felsőd és kérdezd meg,hogy ez mennyire szexi. Ülj az ölébe,táncolj neki(így érzed,hogy működik neki a rendszer vagy ott a gondja)

Én is egy türelmes kitartó csajjal veszítettem el aki tudta,hogy nem voltam nővel és csak akkor lesz valami,ha rám mászik. Mindezt 28évesen.A társadalom azt súlykolja belénk,hogy ciki a szüzesség főleg a fiuknál,kűzd le ezt a gátat és örökre a tied lesz! Minden nő ismerősöm azt mondta,hogy el ne mondjam neki,de megtettem és nem bántam meg.

29f

2020. márc. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Bezzeg én szexelnék éjjel nappal, de nincs senkim. Valamiért nem akarnak a nők ismerkedni.
2020. márc. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért ez nem feltétlen hajmeresztő. Annyi derült ki, hogy három hónapja vannak együtt. De ez mit jelent? 3 hónapja megtörtént az első csók+találkozunk még és kimondva, vagy kimondatlanul megegyeztek hogy járnak, vagy csak 3 hónapja találkoztak? 3 hónap alatt hányszor találkoztak összesen, mert csak 2 alkalomról tudunk eddig.

Nyilván nem ez az oka, de ténylegesen lehetne, hogy pl, csak 5x találkoztak és a srác csak decens. Amerikai filmek nyomatják ezt a 3 randis dolgot, de előtte meg az 5. randis szabályt követték és ez nincs kőbevésve mellesleg. Ha eddig mondjuk 7 alatti alkalommal találkoztak összesen és azokban nem nagyon volt olyan pillanat, hogy tényleg felforrósodott volna hangulat és egymásnak estek egy full scale kiss war-ban, akkor 7 ilyen visszafogott hangulatú találkozás után én nem tartom rémisztőnek, hogy nem fekszenek le egymással. Bár mint írtam, mivel GYK-ról van szó, így biztos nem ez az oka, a kanálisban nem terem liliom.

Mellesleg nekem is volt már olyan, hogy kb. az 5- találkozáskor csókolóztunk először, olyan 9. alkalommal ujjaztam meg először, és 12. fele feküdtünk le először. 2 éve a barátnőm és pont azért tetszett meg, mert türelmes volt, semmit nem erőltetett ellentétben a többi lánnyal, akik már 30 perc ismeretség után rámásznak az emberre. Én pont egy nehéz időszakomban voltam és pont erre volt akkor szükségem. Szóval tényleg 1000 oka lehetne ennek

2020. márc. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi honnan tudjuk? Most komolyan.
2020. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!