Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy ferfi szeme leszokik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ferfi szeme leszokik egy kolleganoje testere sokszor akkor szexelni akar vele?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 7. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, miért?
2020. ápr. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez egyértelműen ezt jelenti.
2020. ápr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha tudnad hany ferfi szeme szokott le a testemre mar
2020. ápr. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
A férfiak gondolatban majdnem minden nővel lefeküdnének, de ez leggyakrabban csak fantáziálás (és rengeteg nő is gondol rá, bár ők válogatósabbak).
2020. ápr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

Nem feltétlenül. Sok kolléganőmnek néztem már meg a hátsóját (férfi vagyok na), de ettől még nem akartam mind megdugni mert pl. egy idióta pitcha volt.

Ha azt akarod, hogy akarjanak tőled valamit akkor adj pozitív visszajelzéseket, kacérkodj, vedd fel a legszebb mosolyod, mutass érdeklődést, vonzódást.

2020. ápr. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A pasik szeme és farka sok mindenre képes, csak megfelelő női test kell hozzá.


27F

2020. ápr. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen szeretné már megkapni !!
2020. máj. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Remélem, igen - mert ez azt jelenti, hogy engem is azért bámul egy bizonyos illető
2020. aug. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!