Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb szűz férfiak és nők!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb szűz férfiak és nők! Ti szerintetek miért nem szexeltetek még? Kort és nemet írjatok!

Figyelt kérdés

A mi családunkban gyakoriak nagyon az idős szűzek...

Én 22 vagyok, bátyám 28, mi ketten szüzek vagyunk. Öcsénk 19, Ő valszeg nem az, legalábbis volt már barátnője. De neki alacsony az IQ szintje, barátnőből is olyat talált, szóval az hogy "retardáltak", valamennyire összeköti Őket.

2 anyai unokanővérem is szűz, 24 és 26 évesek...

Nincs velünk különösebb baj, pl. bátyám jóképű (én mondjuk elég csúnya vagyok), unokatesók átlagosak, nagyon tanultak, viszont mindünknek depressziója, generalizált szorongása, szociális fóbiája és/vagy elkerülő személyiség zavara van.

Anyai ágon a nagypapa amúgy alkoholista volt, aki öngyilkos is lett, a nagymama meg skizofrén... Meg eleve amikor anyukám nővére fogant, a nagypapa még szinte gyerek volt (15 éves talán). Szóval valszeg mi ilyen genetikából adódó pszichés cuccok miatt vagyunk szüzek.

Ismerkedni sem nagyon merünk, mert mind nagyon gátlásosak vagyunk... A másik, hogy minket ez az egész annyira nem is bánt, ezért nem megyek pl. prostihoz sem...

A szex annyira nem érdekel (azért kipróbálnám már), egy jó kapcsolat egy szerethető csajjal jobban érdekelne, jobban szeretnék egy ilyet... Persze mind tudjuk, hogy pszichés gondokkal, idős szűzként nehezített pályán indulok.


Akik hasonló cipőben jártok, Szerintetek a Ti esetetekben mi lehet a dolog oka?


Előre is köszi!


2020. ápr. 24. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Szociális fóbia

Ronda külső

Válogatós vagyok

22L

2020. ápr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a pszichés problémákat kellene vagy megoldani vagy legalább enyhíteni rajta. Ezt gondolom orvos tudja megoldani, gyógyszer és persze nagy adag változni akarás.

Nekem a férjem vesztette el későn 22 évesen a szüzességét velem. 10 éve vagyunk együtt, van egy kisfiúnk is. Nekem 2 kapcsolatom volt előtte.

Egyáltalán nem csúnya, tanult normális ember. Csak neki is inkább a kapcsolat volt fontos mint a szex.

Ettől függetlenül kezdeményezni kell valamennyire, különben nem sikerülhet ha meg sem próbálod.

29N

2020. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

38 évesen vesztettem el a szüzességemet.

A dolog okai: 1. Rossz önértékelés, kevés önbizalom. Ennek részben a testvérem az oka. 2. Az önértékelésemet szinte kizárólag az intellektusokra építettem, és az egy ponton sokat sérült (nem bírtam utolérni valakit, aki nem volt Superman, de majdnem). 3. Mivel nem voltam átlagosan sem barátkozós, amikor segítség kellett volna, akkor nem volt kről példát lesni. 4. A csajozási helyzettől való félelmemet elfojtottam azzal, hogy ráérek, tanulni kell. Az alkohol helyett önképzésbe menekültem.

Erősen javaslom, hogy:

1. Kezdj el pszichoterápiára járni, ami segít megoldani a bajodat! A családod egyértelműen mentálisan terhelt, de ez ellen lehet tenni, ha akarsz. Akarat az kell, mint a fogyáshoz.

2. Csinálj olyan dolgokat, amik örömet okoznak! Egyrészt, hogy jól érezd magadat, másrészt ez bizonyos mértékű önbizalmat épít ki.

3. Csinálj olyan dolgokat, amiket mások is értékelnek: muszkli, tánc, főzés, stb!

A bátyádra ez négyzetesen igaz. Nem vesztett el semmit (a tinidiszkón kívül), de késésben van nagyon, de ez még kijavítható. A szüleitek is vétkesek, hogy nem segítettek nektek, amikor kellett.

Menj terápiára! Terápia nélkül valami csoda kellene, mint Lázár feltámasztása (=nem ésszerű erre várni).

2020. ápr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Azért, mert nem akartam. Néhány alkalommal lett volna rá lehetőségem.
2020. ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem jött még össze pasit találni.


19L

2020. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valogatos.
2020. ápr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem inkább az érdekelne, hogy a két anyai unokanővéred hogy néz ki.
2020. ápr. 25. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj Hellinger csaladallitasra.
2020. ápr. 25. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!