Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Fél szexelni

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Fél szexelni

Figyelt kérdés

A barátom még szűz, én nem. Mikor először jutottunk el a szexig, izgult és lelóhadt neki. Már átbeszéltük a témát sokszor, mondtam neki hogy ez nem az ő hibája volt hanem a külső tényezőké, de traumaként élte meg, amit megértek. Azóta nemhogy szex nem volt, azt se akarja hogy orálisan elégítsem ki. Ő engem azóta kielégített már orálisan de nagyon ritkán, és nekem hiányoznak ezek az intim dolgok. Azt mondja teljes nyugalom kell neki, minden apró zaj megzavarja, és amúgy is elég önbizalomhiányos. Nagyon szeretem őt, de nagyon hiányzik ez az intim együttlét. Mit tehetnék, hogy könnyebb legyen neki, sikerüljön feloldódnia?

18 l



2020. máj. 30. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Semmit. A pasid egy hisztis lúzer. Keress egy normálisat...
2020. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Vagy türelemmel leszel, és beszélgetésekkel, apró simogatásokkal léptek előre, vagy hagyod a fenébe, ha már ennyire nyámnyila.
2020. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Beszélgessetek még. Ameddig ő nem hajlandó nyitni, addig nincs szex.

Egyéni kinek milyen libidója van és igazából őt kéne kérdezned ez ügyben.

2020. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Hát annyit tudsz tenni, hogy kezdeményezel apróbb dolgokat, csók közben simogatod ott is, vagy ha ketten vagytok próbálod lassan felizgatni, hátha "megjön a kedve hozzá", emellett ahogy írtad is, nyugodt helyet biztosítasz neki és támogatod. Ne direktben mondogasd neki hogy nyugodjon meg, hanem pl. sokszor mond hogy szereted, hogy érezze hogy fontos neked és elfogadod.

Lehet inni is előtte egy pohár bort ha segít. Erőltetni nem érdemes. Ha feloldódik, idővel biztos könnyebb lesz neki :)

2020. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Igen ez mind félelem és önbizalomhiány, onnan hogy írtad hogy az apró zaj is megijeszti illetve zavarja őt. Legyél vele lassú, megértő. Nagyon szégyenlős lehet ezek alapján de ezt is fel kell építeni és tudsz neki segíteni, lökést adni viszont ez mind rajta múlik. Ha X idő után se változik akkor ne erőlködj mert olyan nagy hatást nem tudsz rajta elérni, mint amit ő tehetne magáért önszántából, viszont próbálkozhatsz. Lehet szégyenli a farka méretét, meg úgy anblokk a testét, tele van kételyekkel. Legyetek lassúak. :)
2020. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Megkene varnod amig o kezdemenyez, kis alkohol esetleg oldja a gatlasokat, toltsetek el együtt tobb időt, menjetek ide oda lényeg hogy teljes legyen a bizalom. Esetleg sok csoktol is siman megjohet a kedve. A lenyeg hogy varj meg egy kis idot ne eroltesd ra, mert megegy kudarc utan meg lejjebb menne az onbizalma. Elso lesz ilyen macerasabb utana mar nem lesz ilyen gond
2020. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Kúrd meg te! 🙃

Viccen kívül, #6 jókat írt.

2020. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Végtelen türelem és éreztesd vele hogy így is szereted. Mást nem nagyon tudsz "külsőleg" csinálni, neki kell rendet tenni a fejében, de azt nem tudod megtenni helyette. Fokozatosan old a feszültségeit, gátlásait az által hogy pozitív visszajelzéseket adsz (érezteted szereted).
2020. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6%
Elégíts ki engem orálisan mert nekem meg az hiányzik és én megengedem... 42F
2020. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kellenne ilyen pasi, nem vagy az anyja
2020. máj. 31. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!