Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már swinger klubban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már swinger klubban?

Figyelt kérdés

21 éves, arab srác vagyok. (Nem, nem cigány. 😂).

Még sohasem szexeltem, még csókolózni sem csókolóztam. Átlagos, tunya testalkatú vagyok, 180cm magas és 60kg. Már nagyon el szeretném veszteni a szüzességem, ezért gondoltam meglártogatok egy ilyen helyet. Mik a tapasztalataitok?


2020. jún. 7. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szűzként ne egy ilyen helyen akarj tapasztalatokat szerezni. Ettől még az is jobb, ha keresel egy prostit aki vállal szüzesség elvételt.
2020. jún. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Miért, ha cigány lennél, mi lenne, robbantós barátom? Voltam már egyébként. Lényegtelen, hogy nézel ki, sőt, sok esetben még az sem számít, hogy ápolt vagy-e, úgyis lesz olyan, amelyik elmegy veled. Viszont,ha nem jössz be nekik, azt érezni fogod rajtuk szex közben, és egy szűz fiúnak, ez nem biztos, hogy jót tesz pszichésen.
2020. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Voltál azóta kérdező?
máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!