Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tis is irigylitek azokat az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tis is irigylitek azokat az embereket, akiknek tökéletes a szex az életükben?

Figyelt kérdés

Itt vagyunk mi, akik együtt vannak a párjukkal, de szar vagy nincs szex.

Ti nem vagytok irigyek azokra, akiknek rendszeresen van és jó is? Nem haragszom rájuk vagy ilyesmi, de nagyon tudom őket irigyelni és el se tudom képzelni, milyen jó lehet az.

31F


2020. jún. 10. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem... 28F
2020. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minek vagytok még együtt?

Keressetek mást, mindkettőtöknek jobb lesz. Tudod már nem kötelező egy valakivel leélni az egész életedet.

2020. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

én más feleségét dugom, lehet pont a tiedet :D lehetsz rám irigy, ha akarsz :D


ha valami rossz azon változtatni kell, ha nem próbálkozol, akkor ne csodálkozz, hogy olyan marad amilyen, viszont nem feltétlen szexuális téren kell elkezdeni a változtatást, akkor sem ha ott vannak gondok, mert a probléma gyökere lehet máshol

2020. jún. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Egyedül a te döntésed, hogy milyen a szexuális életed.
2020. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem párom sincs évek óta. Olyan könnyű mondani, hogy keressünk (mást)... Senkinek sincs a homlokára írva, hogy na, majd vele működni fog a kémia, meglesz az összhang, passzolnak majd az igényeink meg minden. Kinek van lehetősége és kedve akár 50, 100 vagy még több randin is túlesni, mire végre szerencséje lesz, és belefut abba, akivel jó lehet?

Baromi frusztrált vagyok én is. Hiányzik, hogy valaki őrülten vonzzon és én is őt, hogy ne tudjunk ellenállni egymásnak, hogy jöjjön, ne töketlenkedjen, szorítson a falhoz, csókoljon, csókolja a nyakam, ... Mindeközben a múltkor még a 13 évvel idősebb fodrász is arról beszélt, hogy újra összejöttek az exférjével, és most állandóan csak... A fenébe is! :(

2020. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólókhoz csatlakozva adnék két tippet az irigység leküzdéséhez. Az egyik, hogy próbáljatok változtatni - üljetek le beszéljétek meg, élesszétek újra a tüzet. Ha ez nem megy, akkor meg... gondolkodj el azon így akarod-e leélni az életedet, azt akarod-e hogy az életed csak a folyamatos (meg nem valósult) vágyakozásról szóljon. Tudni fogod a kérdésre a választ - akkor cselekedj ennek megfelelően.
2020. jún. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Egyedül a te döntésed, hogy milyen a szexuális életed."

Izé... a masztin kívül mindenhez két ember kell.

2020. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
#7: Tőled függ, hogy masztizol, vagy felemeled a segged és keresel magadnak partnert hozzá ... Partnert, jó partnert lehet találni, nem elsőre fog szembejönni, keresni kell, próbálkozni és ha ezt teszed, akkor meg lesz.
2020. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8 A partnertalálás nem kávéautomata, hogy ha bedobsz x forintot, kapod az instant kávét, ha meg háromszor x forintot, akkor a capuccinót.

Amúgy sokaknak van partnere, akivel nagyon szeretik egymást, de pont a kapcsolata szex vonala mégsem annyira szuper (tökéletes párkapcsolat ugyebár nincs).

2020. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
#9: Köszi, hogy elmagyaráztad ;) Így kb. negyven partneren/kapcsolaton túl, amiben 15 év házasság is volt :D :D
2020. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!