Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy duci barátnőm akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy duci barátnőm akivel lefeküdtem, és első alkalommal is úgy éreztem hogy tág.. Aztmondta márciusban csinálta utoljára , azóta eltelt 3 hónap. A duci lányoknak alapból tág, vagy ezt nem értem ?

Figyelt kérdés

Első szex után eltelt 2-3 nap , két és fél órás menet volt


Na miután eltelt a 3 nap akkor is úgy éreztem pedig elméletileg a nőnek összekéne szűkülni addigra. valaki ??



#szex #duci #első alkalom vele
2020. jún. 16. 07:22
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Van aki alapból tág van aki szűk.

Én is tág vagyok tehát ha sokáig nem szexelek is tág vagyok

2020. jún. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen akkor nincs okom aggodalomra?
2020. jún. 16. 07:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi összefüggés nincs a testalkat és lyuk tágulata/mérete között!
2020. jún. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy csak szex kapcsolatom egy ducibb csajjal és ő is tág volt. De mi pont ezért kezdtük el csinálni mert neki is gondot okozott az előző kapcsolataiban, hogy tág viszont nekem eléggé nagy méretem van ami miatt nekem is elég sok gondom volt a múltban. Én mondom mint ha egymásra szabtak volna minket szexuálisan!!


De, hogy a kérdésre is válaszoljak. Ez csupán merő véletlen. Nincs összefüggés a testsúly és a vagina befogadó képessége között! :)

2020. jún. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Duci lányként mondom, hogy olyan szűk, hogy 14+ centi már van hogy fáj 😄
2020. jún. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Sem a testalkat, sem a két szex között eltelt idő (mármint ha nem fél órán belül szeretnéd újra) nem befolyásolja a punci tágasságát. És az sem, ha szült vagy nem szült a nő. Ha valaki tág, akkor az tág lesz ducin, vékonyan, akkor is ha szűz, akkor is, ha már kinyomott magából 4 gyereket. Ugyanez szűken is. Semmi összefüggés a dolog között, kb mintha azt mondanánk, hogy aki már szexelt 1000 alkalommal férfiként, annak vékonyabb/rövidebb lesz a farka, mert elkopik. Ugyanúgy genetika mindkettő.
2020. jún. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Albert9606 ***** válasza:
56%
Nekem is voltak molettebb partnereim és én mindnél ezt tapasztaltam hogy picivel tágabbak voltak :)
2020. jún. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ReGina... ***** válasza:
100%

Én is duci/kövér nő vagyok,a magam 95 kg.-al

Tág. De már első perctől az voltam, a szüzességem elveszésekor sem éreztem semmi fájdalmat vagy hasonlót.

Genetika...

2020. jún. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Enyhén telt vagyok, de jó szűk, még szülés után is.
2020. jún. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3-asnak teljesen igaza van. Saját tapasztalataim szerint is.
2020. jún. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!