Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Itt gyakorin miért van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt gyakorin miért van a pasik 90%a oda a kis mellekért miközben a valóságban a nagy mellért vannak odáig a férfiak?

Figyelt kérdés
A sikertelen pasik itt akarnak önbizalomhiányos csajt fogni vagy mi lehet a jelenség oka?

2020. jún. 26. 20:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%

nekem élőben is jobban tetszik a tenyérnyi, viszont ott meg a nagy mellű csajokat zavarja, hogy nekem a tenyérnyi a kedvenc :D


nekem nem jönnek be az önbizalom hiányos csajok, de a husis csajok igen és sajnos náluk általában ez szinte alap


amúgy meg neked ha hihetetlen is, a kis mellek is lehetnek szépek is izgatóak, mert neked nem jött össze még olyan pasi aki a kis melleket szereti, attól még nem azt jelenti, hogy nem is létezik

2020. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%

Nekem élőben sem jönnek be a nagy mellek. Anyámra emlékeztetnek:D

És attól még, hogy kicsi a melle, nem feltétlen önbizalomhiányos.

2020. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
33%
2es vagyok, ja, és nem vagyok sikertelen, voltak barátnőim régen, van feleségem meg minden.
2020. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Gymnospermatophyta ***** válasza:
92%

Nem hiszem, hogy a 90%-nak a kicsi vagy "kicsi" jön be. Nincs ilyen statisztika. Pusztán ha a kérdés a kis mellekre vonatkozik, akkor legtöbben azok írnak, akiknek az jön be (már csak azért is, mert sokszor az ellenkező vélemény/ízlés lepontozással jár). Ha nagy mellről szól a kérdés, akkor legtöbben pedig azok írnak, akiknek az jön be - vagy legalábbis jóval többen, mint kis melles kérdésnél.

Nekem a nagyobb tetszik, de nem érdemes erről vitát nyitni. :D Valakinek ez, valakinek amaz.

2020. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
34%
Ha mar nem tizenéves taknyos az ember, nem kezdi el ajnározni a nagy melleket, mert már tudja, hogy az nem biztosíték a jó szexre. És itt nem csak tizenévesek vannak, hanem tapasztaltak is.
2020. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
29%
Nem rajongok a csöcsökért, inkább a cickók! Ez van! ;)
2020. jún. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Gymnospermatophyta ***** válasza:
80%

5: Semmilyen testi tulajdonság nem biztosíték a jó szexre. Önmagában egy jó segg és nagy mell épp úgy nem, mint a kis mell és vékony alkat. (Már csak ebből a logikából is ez következik.) Viszont ha bejön amit látsz, az dobhat rajta. Legyen az kicsi vagy nagy mell - amelyik épp bejön.

Hülyeség, hogy csak a tizenévesek "ajnározzák" a nagy melleket és ők is csak azért, mert tapasztalatlanok, s aki tapasztalt az csak a kis melleket szeretheti... :D Igen is van aki azokat szereti, sőt olyan is lehet aki mindkettőt.

2020. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%
Mert itt összpontosul az összes lúzer.
2020. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%
A gyakori nem a valóság. Itt csak lúzer fiúk vannak, nekik minden jó, csak legyen valami.
2020. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%
Miért ne jöhetne be sok férfinek a kis mell? Nekem is bejön. Meg a nagy mell is. Howzaboutdat?
2020. jún. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!