Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem elég a szex a barátomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem elég a szex a barátommal, megbocsájtható ha egy lányt keresek kölcsönös örömszerzésre?

Figyelt kérdés

Ritkán tudunk találkozni, általában pont akkor nem amikor a leginkább igényem lenne az együttlétre.

Fiút nem szeretnék keresni ilyen céllal, viszont a lány partneren elgondolkodtam.

Mi lenne ha lenne egy lány "ismerősöm" akivel megélhetnénk egymás vágyait, illetve olyan gyengédséget és törődést amit egy pasi nem tud megadni.

Nagyon elítélendő lenne egy ilyen "kapcsolat"?


2020. júl. 5. 16:42
 1/9 The Dead and Dreaming ***** válasza:
96%

Erről kérdezd meg a barátodat. Számomra ugyan úgy megcsalás lenne.


F

2020. júl. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem kérdezz rá a pasidnál arra, hogy erről mi a véleménye. Sok pasit ez nem zavarna. Engem sem.
2020. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Riba.c....Ha nem ad eleg torodest 1 ferfi neked akkor menj a luvnyakhoz.De utalom a leszbiket...
2020. júl. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sosem voltam még lánnyal, nem is mertem belekezdeni ilyenbe.


Ha minden szexuális jellegű tevékenység amit nem a pároddal teszel megcsalás, akkor a maszturbálás miért nem az?

2020. júl. 5. 16:56
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Amíg nem kaptál a pasidtól eljegyzési gyűrűt (ez is csak arra ígéret, hogy majd sok-sok év múlva elvesz), addig tekintsd magad szexuálisan teljesen szabadnak.
2020. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szerintem sosem fog eljegyezni,

de ettől függetlenül is meg szeretném élni a vágyaimat.

Egy lány jobban érzi mire van szüksége egy másik lánynak szex előtt vagy után.

Simogatás, puszi, ölelés, összebújás...

2020. júl. 5. 17:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom , ez a barátod hozzá állásán is múlik . Nem vagyunk egyformák , valakinek ez még belefér , van akinek ez már sok . Nekem még bőven beleférne , mivel ha én szeretek és tisztelek egy nőt , akkor én igyekszem mindent megadni neki , amit csak megadhatok és nem fogom őt megfosztani semmilyen öröm szerzési formától , csak azért , mert nekem önző a természetem ! Tehát én , hasonló helyzetben , mint a tiétek , még örülnék is neki , hogy miattam nem kell hiányt szenvedned a gyönyörben . Természetesen ennek egyetlen feltétele lenne , mégpedig az , hogy meg kellene ígérned , hogy nem fogsz elhagyni senki másért . Én így gondolkodok !
2020. júl. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

"olyan gyengédséget és törődést amit egy pasi nem tud megadni."

Ostoba vagy! Utána meg azt írod hogy sosem voltál nővel. Akkor honnan tudod hogy nem tudja megadni? Inkább az van hogy te is csak egy divatleszbi vagy! Ha élvezed ha nem, csak maszatolsz egy hasonlóan hülyével és azt hiszed hogy mekkora ász vagy. Elárulom neked, hogy szánalmas vagy nem ász...

2020. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon elítélendő, mert ez megcsalás. Ha nem megfelelő a szexuális életed a barátoddal, az a megoldás, hogy félrelépsz? Megbeszélni és együtt megoldani a dolgokat nem szokás nálatok? Ennél még az is tisztességesebb lenne, ha csak simán szakítanál vele. Éretlen gondolat lenne, de tisztességesebb.
2020. júl. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!