Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért a nagyfarkú, kigyúrt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a nagyfarkú, kigyúrt pasi a legritkább kombináció?

Figyelt kérdés
Kigyúrt alatt nem azt értem, aki heti 2-szer pár hete lejár edzeni, hanem aki évek óta edz és tónusos bicepsze, vádlija, háta, combja van. Nagy méreten a 18-20 cm körülit, 5 cm körüli vastagsággal. Eddig azt tapasztaltam, hogy nyurga, nem túl vonzó pasiknak van nagy. Nagyon izmos pasiknak meg átlagos vagy inkább kisebb mérete.

2020. júl. 16. 14:46
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
94%
Elég egyszerű: kevésnek van nagy mérete és kevés jár el gyúrni. Két kis halmazt összeraksz, az átfedés még kisebb lesz.
2020. júl. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
50%

És aki ilyen szinten eljár gyúrni az is azért hogy kompenzálja az átlagos vagy az alatti méretét

A szteroid mikropéniszt okoz legendák nem tudom mennyire igazam

2020. júl. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Járok én is edzeni nő létemre, teli van a terem pasikkal, ahova járok, nem gondolom, hogy kevesen járnának.
2020. júl. 16. 14:58
 4/50 anonim ***** válasza:
51%
Ezek szerint ritkán előforduló kombináció vagyok.
2020. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
A legjobb kombináció vagy, de gondolom van barátnőd.
2020. júl. 16. 15:06
 6/50 anonim ***** válasza:
79%

A férfi népesség 1-2%-ának van legalább 18 cm-es farka. Én is nehezen hiszem el, mert nekem is 17 és nem tűnik olyan nagynak és különlegesnek (elvileg még ez is ritka), de ezt mutatják a kutatások.


3. Azon hogy kevesen járnak nem tudom mit nem értesz. Nem azt jelenti, hogy a terem tele van-e vagy üres, hanem hogy a népesség kicsi része jár gyúrni edzőterembe. 2%? 5%? Ez utóbbival már lehet sokat mondtam. Az hogy ez a két metszet találkozzon nagyon kicsi az esély rá.


És még ezen túl ott van valóban az is, hogy akinek 19-20 centis farka van, az lehet nem érzi úgy, hogy neki bármit is kompenzálnia kellene izmokkal, ezért nem jár edzőterembe.

2020. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
Van barátnőm,igen.
2020. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kompenzál senki azzal, hogy ügyel az egészségére és rendszeresen mozog, ez kellene, hogy legyen a normális.
2020. júl. 16. 15:10
 9/50 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 18 centis, de csak egy 1 éve kezdtem el még csak "látszogat" az eredménye... Pont azért csinálom, hogy ebbe a nagyon ritka metszetben legyek 😁

28F

2020. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
A méreteket nem én választottam. A sportot igen, nem kompenzálok semmit.
2020. júl. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!