Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányként milyen érzés egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként milyen érzés egy gang bang? L

Figyelt kérdés
2020. júl. 18. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Lyukszaggató.
2020. júl. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Mocskosnak fogod érezni magad,mert ez nem a romantikáról szól
2020. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Kemény, izgazó, és egy kicsit megalázó is, 20/l
2020. júl. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Nekem a koleszba volt, sokat ittam átmentem a szomszédba kávéért és ott volt 6 srác azok meg szénné raktak, úgy, hogy csak nyelni tudtam , másnap nem is tudtam bemenni a suliba mert felkeltem és el is estem mert én spriccelni is tudok, az nem száradt fel aztán elestem és inkább a földön aludtam tovább, este megjött 3 srác akkor azokkal volt még egy after, és következő nap már be tustam menni a suliba.
2020. júl. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Ja es az utolso valaszolo biztos nem ri.banc mint ahogy a tobbi gangbanges fasznyslo sem. Mekkora vicc😂😂😂
2020. júl. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy lány ismerősöm kíváncsi volt erre és kipróbálta. Elmesélte, hogy milyen volt. Nagyon elfáradt benne. 3 fiú rakta meg. Az egyiket szopta, amíg a másik 2 egyszerre dugta a punciját vagy egyik a punciját, másik a popsiját. Fájt neki, egy idő után már nem volt annyira nedves. Kicsit kihasználva érezte magát és utólag azt mondta, hogy nem volt jó ötlet.
2020. okt. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Ribinek erzed majd magad utana es kozben is, megalazo is, de nekem pont ez tetszett benne. Csajok is voltak meg, szoval nem csak ram fokuszalt mindenki. Amugy meg eleg faraszto tud lenni.
2020. okt. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
De egy olyan gang bang nem lenne fárasztó és kellemetlen ahol 3-4 csaj egy pasival:)
2020. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Fárasztó, kicsit megalázó is lehet, ha nem erre gerjedsz nagyon, hogy használják minden nyílásodat. Síkosító sok legyen nálad, mert hamar kiszáradsz, és akkor elég hamar kellemetlenné válik. Saját tapasztalat szerint jobb, ha be vagy kicsit csiccsentve, és party hangulatban vagy. L
2020. okt. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9%
Fújj.. Még olvasni is gusztustalan!
2020. okt. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!