Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A hétköznapokban mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hétköznapokban mennyire fontos a szex? milyen gyakran kívánjátok, és csináljátok? A lányok kezdeményezők, vagy csak engedik hogy a pasi tegye ha kedve van?

Figyelt kérdés
nemet és kort is írtok érdekesebb a válasz

2020. aug. 21. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
ez nagyon változó, de egy-egy hosszabb nap végén van hogy csak engedem hogy tegye az amit szeretne, de hétvégente gyakori hogy letámadom és olyankor én irányítok mindent
2020. aug. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Fele-fele arányban szoktam én is kezdeményezni a barátomnál. Általában mindennap van szex vagy orális kényeztetés.
2020. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
kb minden nap igenyeljuk mindketten. ha mas nem akkor egy kis oral biztos van este. sokszor atengedem az iranyitast mert sub vagyok, igy nagyon elvezem ha teszi amit akar. de persze olykor en diktalom a tempot😋😋
2020. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
En osszesegen tobbet kivanom, mint a ferjem. Siman kezdemenyezunk mindketten,de en gyakrabban. (Viszont a baratnoimnel ez forditva van elmondásuk szerint.) A mennyiseg ugy 3 aktus/het atlagban. Kedv es ciklusfuggo nalam, amikor termékeny vagyok vadmacska vagyok, mielott megjon pedig csak hagyom magam.
2020. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha van párom akkor mindennap igénylem a szexet és kezdeményezek is.
2020. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Heti 5-6 szor igényelném, de ritkán van annyi. 10-ből 9-szer én kezdeményezek


32N

2020. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Nekünk nem annyira fontos így két hetente szexelünk. Közte néha orál vagy kéz....de a szex kéthetente elég. 15 éve vagyunk együtt..de igazából kezdetektől így nyomjuk. 35 eves vagyok, párom 40
2020. aug. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Hat nalunk jo ha heti 1x van,

Paromnak eleg annyi (28f)

Nekem viszont neha nem ilyenkor en kezdemenyezi

Az tenyleg ugy van hogy amikor a no termekeny jobban kivanja a szexet nalam is igy van,

De neha elutasit hogy nincs kedve :/

22n

2020. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!