Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek szexelni! Fiúk ti, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek szexelni! Fiúk ti, hogy reagálnátok le? L

Figyelt kérdés

Lassan 19 vagyok és szűz...

volt több barátom is de sosem szexeltem. Nagyon szeretnék már csak az a baj, hogy nagyon hamar elélvezek és ez ciki.

2-3 perc masztinál már orgazmusom van és kb 30percig nagyon érzékeny. Ha szexelni fogok és a pasinak 2 perc után abba kell hagyni nagyon ciki?


2020. aug. 25. 12:07
1 2
 1/14 StevenUp ***** válasza:
86%
Nem ciki. A szex nem csak dugásból áll. Azt a 30 percet jobb dolgokkal is el lehet tölteni
2020. aug. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nálad a maszti csak csiklóizgatásból áll igaz? ha igen, akkor hüvelyi szextől lehet hogy nehezebben, vagy egyáltalán nem tudsz elmenni, és amikor látod hogy a partner is már a végén van, akkor rásegítesz magadnak.
2020. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem ciki egyeltalán... van olyan pasi is aki hamar elélvez ez kölcsönös... ám ahogy az előttem válaszoló írta hogy sok mindent lehet addig csinálni úgyhogy cseppet sem aggódj emiatt! Különben meg nem hiszem hogy arra koncentrálsz majd lehet ez még késlelteti is kicsit nálad.
2020. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Hát ez elég gáz. Fél óráig minimum bírni kellene.
2020. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem probléma, mert alapból a szex 5 percig tart, utána már más dolgok következnek. Kétlem, hogy ez sok fiút zavarna, engem sem zavar.
2020. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Engem zavarna. Szeretek 30-60 percig dugni
2020. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Hat en meg nem hallottam olyat, hogy egy pasi panaszkodott volna h a csaja tul hamar elvez el, forditva annal inkabb...
2020. aug. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki, nem. Szűz vagy. Senki sem akarja, hogy egy óráig reszelj. Amúgy is, az a jó, ha a csaj tudja élvezni a sexet és el tud élvezni. Nem baj ha túl hamar. Meg amúgy is, idővel és gyakorlással majd változni fog. Ezen ne aggódj egy cseppet se.
2020. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem ciki! Egyébb ként a masztit nem lehet teljesen összehasonlítani a szexxel. Mint, ahogy az elöttem lévők is írták, ha csak a csíklóddal foglalkozól, az eredményezheti (a te esetedben biztos) a gyorsan jővő orgazmust. De ha a puncidat dugja majd egy srác, attól még nem biztos, hogy olyan könnyen orgazmusod lesz. Ezért van, hogy amikor már egy jó ideje megy az aktus, akkor vagy a srác vagy a lány kézel izgatja közbe a csiklót, hogy orgazmust érjenek el a lánynál.


20F

2020. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én inkább lennék egy olyan lánnyal, aki gyorsan el tud menni, mint aki egyáltalán nem.

két egymás követő exem volt ugyanez, az első akkor se tudott elmenni ha egy órán át csináltuk, semmilyen pózban, a másiknak meg 3 perc alatt megvolt az első, aztán még jópár. ezért az utóbbi mindkét félnek nagyobb élvezet.

2020. aug. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!