Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha egy fiu barátotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiu barátotok panaszkodna nektek hogy szexhiánya van ti "megvígasztalnátok"?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy vonzódtok hozzá, és egyedülállóak vagytok.

2020. szept. 11. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Szánalomszex szagot érzek..
2020. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom... Nem. Ha vonzódnék hozzá, akkor ettől függetlenül lehet, hogy elgondolkodnék rajta, hogy lefeküdnék vele, de amint benyögné ezt a baromságot, el is felejteném.
2020. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szánalom szexbe nem megyek bele. Nekem is szokott lenni szexhiányom még sem várom el és nem is akarom hogy akárki megdugjon.
2020. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jegyezzétek már meg: szánalomszex nincs! Aki ezzel jön elő annak a férfiúi kisugárzása a nullára redukálódik, az nem férfi csak egy pincsibe lemenő szánalmas kiskutya, a nők meg a Férfiakat szeretik, arra indulnak be.
2020. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Nekem már panaszkodott nő, hogy szexhiánya van, és hogy mennyire a padlón van emiatt. Gondolom erről már más a véleményed...
2020. szept. 11. 21:18
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Tegyuk fel szingli lennek most.

Van egy fiubaratom, akivel egyebkent nagyon vonzodunk, egy gyenge pillanatban csokoloztunk is, de megbeszeltuk, hogy mem megyunk bele semmibe.


Ha nem lenne parom, most szivesen kiprobalnam a “baratomat”.😀

Beszeltunk is rola, es akkor kb. felajanlkozott, mikor kivoltam.


Ebben nincs semmi megvetni valo, mindenki mashogy gondolkodik. Lehet nekem se menne.

2020. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, engem nem taszít annyira, ha nem viszi túlzásba.
2020. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2020. szept. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös jól látod az teljesen más. Hogy miért? Mert egy adott viselkedésforma egy nőnél "védendő kis tündérke" reflexet vált ki, az egy pasinál meg szánalmas. Ha látsz az utcán vitatkozni egy nőt és szegényke elpityereg mert úgy belegázolnak akkor védekező reflexet vált ki a férfiakból. Ha ugyanezt egy pasival látod - pityereg mert leüvöltik a fejét - akkor abban 0.0 férfiasságot látnak a nők. A világ már csak ilyen, ez van.
2020. szept. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 Hát igen, ezt hívják kettős mércének, ami 90%-ban mindíg a nőknek kedvez. Ez van sajnos.
2020. szept. 11. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!