Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az, ha fiúként bejön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha fiúként bejön egy lányon a kicsit izmosabb hát és lábak?

Figyelt kérdés
2020. szept. 19. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a pap, kinek a papné.
2020. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csak mert valakitől hallottam, hogy akinek tetszik ha egy lány kicsit izmosabb, akkor abban valami meleg hajlamok vannak.

Nyilván nem valami kigyúrt testépítő lányra gondolok, hanem olyanra aki mondjuk hetente többször edz, és látszik is rajta valamennyire.

2020. szept. 19. 21:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy valaki aktívan sportol, maradhat nőies. Nincs ebben semmi.
2020. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lábak nekem is bejönnek, ha nem olyan vékonyak. De csak bizonyos határok között.
2020. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amíg egy LÁNYON jönnek be az izmok, addig semmi baj.

Ha majd Arnold Schwarzenegger, vagy Ronnie Coleman fotóira recskázol, akkor tényleg baj van.

Én szintén kicsit izmosabb nő vagyok, és van akinek kifejezetten tetszik, de van aki a pokol legmélyebb bugyraiba akar elküldeni, hogy miért csináltam ezt a testemmel...

2020. szept. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a valaki jó nagy hülyeséget mondott neked.
2020. szept. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is bejön, ha egy lánynak kidolgozott teste van, látszik rajta, hogy sokat sportol és keményen edz. Bármilyen sportot.
2020. szept. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!