Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg léteznek olyan lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg léteznek olyan lányok, akiket kimondottan izgat, ha egy férfi hamar elsül?

Figyelt kérdés

Régebben még itt, illetve máshol is olvastam olyanokat, hogy vannak lányok, akik kifejezetten izgulnak arra, ha gyorsan elélvez a férfi tőlük. A kérdés, hogy tényleg létezik ilyen? És ha igen, akkor hogy elégülnek ki, nem igénylik a szexet? Vagy elélvezés után elvárják, hogy kemény farokkal folytasd?

Igen, nem nehéz kitalálni, egy gyorstüzelő férfi vagyok. Légyszi komoly válaszokat!



2020. okt. 24. 10:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem csak szextől lehet elélvezni.

Utána kielégülhet nyalástól vagy ujjazástól is.

2020. okt. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de azért a legtöbb lány dugni akar. Tapasztalatból tudom.
2020. okt. 24. 10:21
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Biztos nagy élvezet a nőnek ha a pancser a pasas

Be se nedvesedik már élvez a férfi 😁

2020. okt. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3

Igen, tudom hogy a legtöbb lánynak ez a véleménye a dologról, ami érthető is. De itt most nem ez a kérdés.

2020. okt. 24. 10:26
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem, hogy élvezné egyetlen nő is, hogy nincs kielégítve.

Sem a nyalás, sem az ujjazás nem okoz olyan élvezetet, mint farokkal a punciban elélvezni.

Engem mérhetetlenül lelombozó ilyen férfival a szex.

2020. okt. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Legelső barátnőmmel, akivel a szüzességem is elveszítettem volt olyan, hogy említette, kimondottan imponál neki, hogy ilyen hamar ki tud csinálni. Jellemzően ilyen 1-2 perces meneteket toltunk. De egy idő után úgy éreztem, azért nem bánná, ha több ideig tartana. Nála pl az is probléma volt, hogy az ujjazást nem élvezte, a nyalást pedig nem engedte.
2020. okt. 24. 10:45
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen,van ilyen
2020. okt. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kérdés, hogy itt, most vannak e ilyen lányok?
2020. okt. 24. 11:05
 9/14 anonymousreview60 ***** válasza:
60%

Ez egy-kétszer érdekes lehet neki, mert - részben tévesen - azt gondolja, hogy ez alapvetően őmiatta van, nem pedig a gyakorlatlanság, a "régen szexeltem, tele a tár" vagy szervi okok miatt. Utána kellemetlen, mert más utat kell keresni a nő élvezetéhez, esetleg idegesítő is.

Ha az aznapi 1-2 sokperces menet után tudna téged kifacsarni 2 perc alatt harmadjára, na az a valami. Arra tényleg büszke lehetne a nő.

2020. okt. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A prostituáltak kifejezetten örülnek a gyorstüzelőknek. Kevesebb macera.
2020. okt. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!