Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemrégiben volt hogy segítőleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrégiben volt hogy segítőleg próbáltam választ adni a kihelyezett kérdésre majd pár üzenetváltás után mondta hogy ne erőlködjek mert ez kamu kérdés és napi 10_15 öt szokott általában kiírni?

Figyelt kérdés
Kérdem én miért kell ezt csinálni? Amúgyis van elég fárasztó és elgondolkodtató kérdés,és vannak azok akik azért jönnek fel hogy elméjüket tágítsák és segítsenek viszont ezzel az idejüket vesztegeti azoknak akikbe szorult egy kis segítőkészség apránként aztis kiöli.de miért ?(nemfluimucil)
2020. nov. 3. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kamukérdések nagy része szimpla ismerkedős kérdés, általában "van itt olyan..."-nal kezdődnek, illetve hozzáteszik "kort is". Egyetlen céljuk, hogy ha nő, vagy annak gondolt személy válaszol akkor azonnal privit írjanak rá.

Ettől még van néhány házitrollunk, pl. Bandi a ló, meg még jónéhány anonim személy. Mindenkit más vezérel, de leginkább az hogy csipetnyi figyelmet kapjanak. Csalfa illúzió.

2020. nov. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos gyakorta tapasztaltam miután válaszoltam és esetleg szépen fogalmaztam vagy nemtudom órán belül tucatjával jönnek az üzenetek mintha valami húspiacon lennénk és az éhes kutyák elé vetnének😅
2020. nov. 3. 23:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak itteni jelenség, minden szexualitással, társkereséssel - vagy amúgy tökmindegy milyen témával foglalkozó - anonim fórumon ez megy. Meg a face-n, meg az instán, meg mindenhol ahol azt gondolják nő vagy. Rögtön özönleni fognak a bepróbálkozó üzenetek. Erre való az üzeneteknél a tiltás/törlés gomb :)
2020. nov. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#1

Savanyú talpast el ne felejtsd 😂😂😂

2020. nov. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard megérteni őket. Savanyú talpas is pl most írt ki egy újat, meg a már említett Bandi is feltűnik mindenhol, meg még van pár név akik úgymond már ismerősek, ugyanígy a privizősök, van egy olyan aki mindig egyetlen képet küld csak, nem részletezem mit, van aki talán hónapok óta ugyanazzal az ismerkedős szöveggel spammolja végig az embereket időnként.


Aki nagyon durván tolja egy idő után úgy is kidobják, egy nagyon kis részük meg néha tud vicces lenni.

2020. nov. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szép segitőkész emberek idejét lopni.
2020. nov. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát mit mondjak, eszükhöz kell mérni. Unatkoznak . Ugyanúgy mint akik bik vagy melegek és hiába írom hogy én hetero vagyok és pasi győzködnek. Hamar tiltás a vége.. Ne szívd mellre bár tudom hogy rosszul eshet akinek meg ha tudsz segítesz ez becsülendő.
2020. nov. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!